-kézilabda
-asztalitenisz
-Ülőröplabda Magyar Bajnokság
-labdarúgás

Karácsony és szilveszter között kétnapos nemzetközi tornán Kiskunhalason szerepelt élvonalbeli női kézilabda csapatunk. A Váci NKSE a hazaiakon kívül két horvát csapattal mérkőzött meg. Az első találkozón a Lokomativa Zagrebtól 31-30-ra, a második összecsapáson a Kiskunhalastól 42-29-re kikaptak a váciak, majd az utolsó mérkőzésen az Osijek csapatát 35-27-re legyőzték. A tornát a Zagreb nyerte, a kiskunhalasiak és a váciak előtt.

Az első osztályú asztalitenisz csapatbajnokságon a Váci Reménység csapata a Pénzügyőr I. csapatától 13-5-re kikapott, a Fóti Fülöp Baráti Kör 17-1-re vereséget szenvedett a pénzügyőröktől, Dunaújvárosban pedig 11-7-re maradtak alul. A Veresegyház csapata az Erzsébetiektől 12-6-ra, a MALÉV I. csapatától pedig 13-5-re kapott ki.

Az Ülőröplabda Magyar Bajnokság rájátszásában az első négy helyért Szombathelyen rendezték meg az utolsó fordulót. A Mozdulj SE Vác csapata a Piremon Nyíregyházától 3-0-ra kikapott, a Szombathely és a Tatabánya csapatait egyaránt 3-0-ra legyőzte. A 2006. év ülőröplabda bajnokcsapata a Nyíregyháza lett és a 2. helyen végzett a Mozdulj SE Vác csapata.

A Vác Városi Labdarúgó Sportegyesület U14-es csapata Szlovákiában, a Jozef Venglos-kupán szerepelt. A Szél József edző által vezetett együttes a csoportmeccseken kikapott 2-1-re a Közép-Szlovák Válogatottól, a Benecol Kosicét megverték 1-0-ra, a Jupie Banska Bystricát pedig 2-0-ra. Az elődöntőben 2-0-ra nyertek a Ruzomberok ellen, a döntőben a rendes játékidőben 2-2-re végeztek a Sigma Olomouc ellen. A büntető rúgások után 10-9-re a szlovákok nyertek, így a második helyen végzett a csapat. A torna legjobb kapusa a váci Rácz Márk lett.