-kézilabda
-labdarúgás
-bírkózás
-asztalitenisz

Az elmúlt héten rendezték meg a női kézilabda Magyar Kupa legjobb nyolc közé kerülésért a Győr – Váci NKSE mérkőzést. Kenyeres József együttesének az egy mérkőzéses párharcra Győrbe kellett utaznia, ahol a bajnokcsapat 13-4-es első félidőt követően 32-12-es győzelmet aratott.
Az NB II-es Váci KSE négycsapatos felnőtt és ifi tornát szervezett a váci sportcsarnokban. Az ifjúságiaknak rendezett Jámbor Csaba Emléktornán a Váci KSE az elődöntőben 22-21-re nyert a Szentendre ellen, majd a fináléban a Fradi ellen 22-16-ra győztek. A felnőtt csapatoknak megrendezett Vuklovszki János Emléktornán a döntőbe kerülésért a Váci KSE csapata a Csömör ellen 29-28-ra nyert. A Szentendre pedig 34-18-ra kikapott a Herz-FTC-től. A döntőben a fővárosi zöld-fehérek 29-26-ra verték meg a váciakat, s lettek kupagyőztesek. A torna legjobb váci játékosának járó különdíjat Tamás Gábor vehette át.

Az elmúlt héten előbb Olaszországban, majd Vácott tárgyalt Ofella Zoltán a Dunakanyar-Vác ügyvezetője a labdarúgó kft többségi tulajdonának eladásáról. Meg nem erősített információnk szerint az elnök sikerrel járt és szombatig megegyezett az olasz befektetői csoporttal. A pénz mellé a hírek szerint 6-8, 18-21 éves játékos is érkezhet Vácra.
Utolsó felkészülési mérkőzését játszotta le szombaton a Reménység pályán a Dunakanyar-Vác együttese. Az ellenfél a szlovák első osztályú Besztercebánya csapata volt. Jól kezdtünk, hiszen az első percben Lázár Zsolt góljával vezetett csapatunk, majd sajnos egyéni hibákból 3 gólt is lőttek a szlovákok, akik megérdemelten nyerték meg az összecsapást.

Az év első kötöttfogású birkózó válogató versenyén a Gumi-Profi Váci Forma SE versenyzői kiemelkedő eredményességgel bizonyították, hogy nagyon jól sikerült a váci felkészülés az idei versenyekre. Négy versenyzőjük indult a hét súlycsoportban megrendezett versenyen. Hárman, így Oláh Tibor 55 kilogrammban, Dreschler Attila 66 kilogrammban és Bárdosi Sándor 84 kilogrammban az első helyen végzett, a negyedik versenyzőjük, Juszup Nunajev megsérült. Összesítésben a legeredményesebb csapat a Gumi-Profi Váci Forma SE lett.

Az NB II-es asztalitenisz csapatbajnokság elmúlt két fordulójában mindannyiszor vereséget szenvedett a Váci Reménység II. gárdája. Előbb Nyergesújfalun kaptak ki a hazaiaktól 11-7-re, majd hazai asztalok mellett a Ceglédi VSE II. csapatától 17-1-re.