-kézilabda
-Ülőröplabda Magyar Kupa
-Szektorlabdások Józsefvárosi Kupája
-atlétika

A Dunakanyar-Vác labdarúgó csapatánál a Honvéd meccs után Nagy Tibor és Nicola Faretti egyeztetett. Szerencsére sikerült közös nevezőre jutniuk, megbeszélni a történteket, valamint azt, hogy közösen dolgoznak ezentúl a csapat jövőjéért. Megbeszélték egymással az edzésprogramot, a csapatösszeállítást és a meccs-szituációkat is, és azt, hogy nem szólnak bele a másik munkájába! A hét elejétől tehát nincs edzőkérdés, Nagy Tibor és Nicola Faretti irányítja hétfőtől a csapatot. És teszi ezt szombaton is a váci stadionban 16 órakor kezdődő Debrecen elleni bajnoki mérkőzésen is.

Az NB II-es kézilabda bajnokságban a férfiaknál idegenben nyert 29-20-ra a Váci KSE és 27-22-re a Dunakeszi Magyarság csapata, a Mogyoród pedig 30-25-re kikapott.

Hat csapat részvételével rendezték meg Szegeden az Ülőröplabda Magyar Kupa döntőjét. A résztvevő csapatokat két csoportba osztották be. A csoportmérkőzések során a Mozdulj SE Vác csapata a Tatabányát és a Szeged gárdáját is egyaránt 3-0-ra legyőzte, ezzel az első helyen végzett. Az elődöntőben a váciak 3-0-ra verték a Szombathely ülőröplabdásait, a Nyíregyháza pedig a Tatabányát győzte le 3-0-ra. A döntőbe így az elmúlt évekhez hasonlóan a Vác és a Nyíregyháza csapata került és sajnos az elmúlt évek eredménye is született:
Nyíregyházi Piremon - Mozdulj SE Vác 3-0. A Magyar kupa győztese a Nyíregyházi Piremon lett, és a 2. helyen a Mozdulj SE Vác csapata végzett.

A Szektorlabdások Józsefvárosi Kupáján, amely a Világbajnoki-selejtezők második állomása volt ott voltak a Happy-Pack Váci Szektor Sportegyesület versenyzői is. A serdülőknél Kollár Tibor nyert és Bíró Tádé a 4. helyen végzett. A felnőtteknél öt váci indult el, közülük Szathmáry Károly végzett a legjobb helyen ő 6., Demény Zoltán pedig a 7. helyen végzett. A párosok versenyében a Demény Zoltán - Laczkó Balázs páros a 4. helyen, az Ács Márton - Szathmáry Károly duó a 6. helyen végzett.

Budapesten a Syma csarnokban rendezték meg a fedett pályás atlétikai országos bajnokságot. A Váci Reménység Egyesület sportolói közül a junioroknál Sótér Tamás 60 méter síkfutásban 3. helyezést ért el, Sztrapka István 9. lett súlylökésben. Az ifjúsági sportolók között Szaniszló Barnabás 3000 méter síkfutásban 9., Kiss Tamás 1500 méter síkfutásban a 7. helyen végzett. Súlylökésben Hámori Zsófia a 6. helyen, Berecki Dalma a 7. helyen, és Varga Orsolya szintén a 7. helyen végzett. A Téli Dobóbajnokságnak is Budapest adott otthont. A Váci Reménység sportolói közül gerelyhajításban Hámori Zsófia és Berecki Dalma egyaránt 7. lett, Varga Orsolya a 3. helyen végzett. A junioroknál Lukács Péter gerelyhajításban a 3. helyet szerezte meg.