-rögbi
-sakk
-atlétika

KAPCSOLÓDÓ VIDEÓ

Az NB III-as labdarúgó bajnokság Mátra-csoportjában: Veresegyház – Dunakeszi Vasutas 0-1. A Pest megyei I. osztályban: Fót – Szigethalom 1-1, Dunaharaszti – Őrbottyán 1-2. A II. osztályban: Pilisvörösvár – Dunabogdány 3-1, Erdőkertes – Püspökhatvan 5-0, Verőce – Pomáz 1-1, Pilisszentiván – Kisnémedi 4-1, Tahitótfalu – Iklad 0-0.
A Váci Főnix Sportegyesület az Optofit sportcentrum műfüves pályáján utánpótlás tornát szervezett, melyen az 1998-as korosztályú csapatok vettek részt. A 6 csapatos tornán a Váci Főnix SE együttese 3. lett. Nyergesújfalun a Farsangi Gyermek Teremlabdarúgó Tornán a váci egyesület 2000-es korosztályú csapata vett részt. A Főnix SE csapata az Esztergom mögött a 2. helyen végzett.

A másodosztályú kézilabda bajnokságban a férfiaknál a Szentendre csapata 24-21-re kikapott hazai pályán az Alba Regia KSE gárdájától. Az NB II-es bajnokságban a férfiaknál Salgótarjánban kapott ki 3 góllal a Mogyoród, hazai pályán 2 gólos vereséget szenvedett a Dunakeszi Magyarság, idegenben gólgazdag mérkőzésen biztosan nyert a Váci KSE csapata. A hölgyeknél a Szentendre otthonában a Göd idegenben tudott nyerni, még a Veresegyház hazai pályán kapott ki.

A Rögbi Extraligában tavasszal két fordulón van túl a Váci Elefántok csapata. Az ormányosok a bajnoki címért küzdő Kecskeméti ARC csapatától hazai pályán kikaptak 39-17–re, majd a Fehérvári Vitézek otthonában javítottak és 28-24-re nyertek. A kadett csapatok mérkőzésén: Elefántok - Kecskemét 0-39. A junioroknál: Elefántok – KARC 0-29.

A Pest megyei I. osztályú sakk csapatbajnokság 6. fordulójában: Nagykáta - Vác 5 – 5, Galgavidék – Szob 5,5 - 4,5, Gödöllő – Fót 3 - 7, Gödi SC – Gödi SE 9,5 – 0,5. A 7. fordulóban: Vác - Gödöllő 6,5 - 3,5, Gödi SE – Erdőkertes 6,5 – 3,5, Szob – Nagykáta 4,5 – 5,5, Dunakeszi – Galgavidék 7,5 – 2,5.

Budapest és Pest megye mezei futó bajnokságát Budapesten a Pólus Centernél rendezték meg. A Váci Reménység Egyesület sportolói is elindultak a versenyen, melyen korosztályában nyert Renács Réka, Hámori Dóri, Gáspár Ervin, 2. lett Tircs Anna, Retzler Zsófia, Farkas Botond, Gáspár Erik, Király Eszter, Szaniszló Barnabás, Fonódi Gábor és a 3. helyen végzett Füle Kata, Hoffmann Bence, Dósa Gergely, Czimbó Balázs, Meggyesi Eszter és Kardos Attila. Csapatban első lett a Füle Kata, Renács Réka, Moravcsik Angéla, Jancsik Alexandra négyes, a Király Eszter, Meggyesi Eszter, Takscherer Blanka és a Fonódi Gábor, Kardos Attila, Turczer Csaba egység. A 2. helyen végzett a Molnár Klaudia, Mészáros Ágnes, Szíjártó Enikő, Miskolczi Kata, valamint a Szaniszló Barnabás, Mészáros Henrik, Nagy-Göde Gergő alkotta csapat.