-labdarúgás
-kézilabda
-sakk
-úszás

Az első osztályú labdarúgó bajnokság szünetét kihasználva edzőmeccsen lépett pályára a váci csapat, amely az NB III-ban szereplő Tura együttesét fogadta. A váciak 4-0-s első félidőt követően 7-1-re nyertek Kulcsár (3), Rusvay (2), Palásthy, és Bozori találataival.
A szombaton 16 órakor kezdődő Vác - Fehérvár bajnoki mérkőzést a hölgyek és a 14 éven aluliak ingyen nézhetik meg, valamint lehetőség lesz arra, hogy a következő öt hazai mérkőzésre 5000 forintért kedvezményes belépőt válthassanak. A meccs előtt és alatt több meglepetést is tartogatnak a szurkolóknak, koncerttel és egyéb szórakoztató programokkal kedveskednek a jelenlévőknek.
Az NB III-as bajnokságban: Veresegyház – Balassagyarmat 0-0, Dunakeszi Vasutas – Putnok 1-3.
A Váci Főnix SE csapatai az elmúlt időszakban több tornán vettek részt. A BVSC Tatai Utánpótlás központjában az 1999-es korosztályú labdarúgó csapat 2. lett, az 1998-as korosztályú pedig a 3. helyen végzett. Rákoscsabán az 1996-os korosztályú csapatok között nyert a Főnix SE "A", és 2. lett a "B" csapata. Romhányban az 1995-ös korosztály tornáján a 3. helyen végzett a Váci Főnix SE "A", és 5. lett a "B" csapata.

A másodosztályú kézilabda bajnokságban a férfiaknál hazai pályán nyert a Szentendre. Az NB II-es bajnokságban a férfiaknál 2 ponttal lett gazdagabb a Váci KSE, a Mogyoród, és a Dunakeszi Magyarság. A hölgyeknél a Göd 7 góllal verte a dorogiakat, a Szentendre pedig 2 góllal a Veresegyházat.

Az NB II-es sakk csapatbajnokságban hazai asztalok mellett 7-5-re kikapott a Vác a Dunaharaszti csapatától. A Fóti SE idegenben 6,5-5,5 arányban verte meg az újszásziakat.
A Pest megyei I/A osztályú bajnokságban: Vác - Kóka 1 – 4.

A váci uszodában Nyuszi-Uszi úszóversenyt rendezett a Váci Vízmű Sportegyesület négy korosztályban. Az egyesület verseny előkészítő és versenyző csoportjai 50 méter háton, mellen, gyorson, valamint a nagyobbak pillangóban mérhették össze gyorsaságukat. A „kötelező” úszások után kötetlenebb formában folytatódott a program. Játékos versenyeken oldódhattak a versenydrukk után a gyerekek. A medencében volt tojás- és pénzérme gyűjtés, labdás, úszógumis és matracos versenyszám. A nap zárásaként a dobogós helyezettek érmeket, az összes résztvevő oklevelet vehetett át, valamint egy-egy csoki nyuszi volt a jutalom.