-kézilabda
-karate
-kosárlabda

KAPCSOLÓDÓ VIDEÓ

Az első osztályú labdarúgó bajnokság hétvégi fordulójában hazai pályán kapott ki a váci csapat: Dunakanyar-Vác – FC Fehérvár 0-2. A vendégektől Mohl és Horváth Ferenc szerezte az első félidőben a gólokat. A második 45 percben hiába támadott többet és játszott 21 percen keresztül emberelőnyben a Vác, a játékosok képtelenek voltak gólt rúgni. A Sopron és a Tatabánya vereségével továbbra is 11 pontos hátrányban az utolsó helyen áll a bajnokságban csapatunk.

A női első osztályú kézilabda bajnokság 22. fordulójával véget ért az alapszakasz. A záró fordulóban Budapesten vendégeskedett a váci csapat: Ferencváros - Váci NKSE 21-13-as első félidőt követően 38-27. A hazaiaktól Mraviková 8 és Zácsik 6, a váciaktól Veszeli 11, és Farkas 4 góllal volt a legeredményesebb játékos. A Váci NKSE végül 6 győzelemmel, 2 döntetlennel és 14 vereséggel zárt, s a megszerzett 14 ponttal csak a 9. helyen végeztek. Az április 22-én rajtoló alsóházi rájátszást 4 bónusz ponttal kezdi majd Kenyeres József csapata.
Az ifjúsági csapatok mérkőzésén a Ferencváros nagy csatában 35-34 –re nyert a váciak ellen.

A váci Földváry Károly Diáksport Egyesület két versenyzője indult el a szentesi országos Kyokushin Karate diákolimpia döntőjén. Gyerek II. korcsoportban Alföldi Tamás, gyerek I. korcsoportban Illési Benjámin. Tamás bemérkőzését nála nehezebb és magasabb övfokozatú ellenfelével szemben megnyerte, azonban a következő küzdelmében, hosszabbítás után, bírói döntéssel ellenfelét hozták ki győztesnek. Első versenyéhez mérten ez nagyon szép eredmény.
Benjámin viszont magabiztosan verte nála magasabb övfokozatú és nehezebb ellenfeleit, majd az utolsó döntő meccsét is megnyerte, ezzel elhódította a bajnoki címet gyerek I. korcsoport nehézsúlyában.

Nagykőrös rendezte meg az V.-VI. korcsoportosok részére az Amatőr Kosárlabda Diákolimpiát, melyen a megyék és Budapest győztes csapatai mérték össze tudásukat. A lányoknál a váci Boronkay György Műszaki Középiskola gárdája egészségügyi problémákkal küszködve a tizenegyedik helyet szerezte meg.