-labdarúgás
-kézilabda
-evezés
-IV. Mészkőember Kerékpáros Hegyi Időfutam

Az NB III-as labdarúgó bajnokság Mátra-csoportjában a Veresegyház 7-0-ra nyert hazai pályán a Nagykáta ellen.
A Pest megyei I. osztályban: Fót – Bag 1-4 és Aszód – Őrbottyán 2-1.
A megyei II. osztályban: Tahitótfalu – Pomáz 0-2, Iklad – Kisnémedi 0-3, Pilisszentiván – Erdőkertes 1-2 és Verőce – Pilisvörösvár 1-5.

A női kézilabdások Országos Ifjúsági Kupájának 4-es döntőjét Dabason rendezték meg, amelyen részt vett a Váci NKSE utánpótlás együttese is. A váciak az elődöntőben kikaptak a Vasastól 40-23-ra, a bronzmeccsen pedig magabiztos, jó játékkal 30-22-re nyertek a Veszprémi Beton csapata ellen. Ezzel a váci lányok szép sikerként kupabronzzal gazdagodtak, az érmeket az április 20-án, pénteken 17 órakor kezdődő VNKSE - Spartacus felnőtt bajnoki szünetében vehetik át a csapat tagjai. A kupagyőztesek a debreceniek lettek, miután a döntőben egy góllal jobbnak bizonyultak az angyalföldieknél.
Az NB II-es bajnokságban a nőknél: Göd - Solymár 32-24, Veresegyház - Dorog 25-28 és MALÉV – Szentendre 26-41.

Április közepén megkezdődött az evezősök vízi szezonja. A csepeli pályán 6 kilométeres távon zajlott a verseny. A Vác Városi Evezős Klub sportolói a következő eredményeket érték el versenyszámukban: nyert Hirling Zsolt és Kondér Barna, 2. lett Galambos Péter, Pető Tibor, és Szabó Katalin. A 4. helyen végzett a Nógrádi Tivadar, Noé Gábor páros, valamint Jakus Éva. Az 5. helyet szerezte meg Szász Norbert, és a serdülő kormányos négyes, melynek tagja volt: Iker Richárd, Hanusz Gergely, Farkas Tamás, Kovács Sándor, kormányos: Kondér Bence. A 6. helyen ért célba Hénap Zsolt.

Az elmúlt hétvégén rendezte meg a Katlan SE Vác a III. Légrádi Béla Emlékversenyt a IV. Mészkőember Kerékpáros Hegyi Időfutam Versenyt. A gombási rajtnál 143-an adták le a nevezést. A hegyi, szerpentines útvonalon közel 5 kilométert tekertek a résztvevők. A rajtnál egy perces időközönként indították a versenyzőket, így a rajt közel két és fél órás volt! A felnőtt férfiak között 10 perc 25 másodperc alatt Bacsek Zoltán ért a leggyorsabban célba, a junior fiúknál Kovács Sándor nyert, a senior férfiaknál pedig Boros Sándor. A felnőtt nőknél Kovács Fatima győzött 12 perc 35 másodperces idővel, a senior nők versenyében Légrádi Béláné volt a leggyorsabb.