-bírkózás
-Kyokushin Karate
-duatlon
-diákolimpia

Az NB III-as labdarúgó bajnokságban: Veresegyház - Gyöngyös 3-1 és Ózd – Dunakeszi Vasutas 1-1. A Pest megyei I. osztályban Hévízgyörkön kapott ki a Fót, az Őrbottyán pedig hazai pályán nem szerzett pontokat. A megyei II. osztályban: Perbál - Dunabogdány 2-5, Kisnémedi – Pomáz 1-1, Tahitótfalu – Verőce 0-2 és Iklad – Erdőkertes 1-4.

A másodosztályú kézilabda bajnokságban a férfiaknál: Pécs - Szentendre 30-27. Az NB II-es bajnokságban a férfiaknál a Mogyoród hazai pályán nyert, a Dunakeszi Magyarság pedig idegenben kapott ki. Hétfőn már beszámoltunk a Váci KSE 2 gólos győzelméről a Balassagyarmat ellen. A bajnokságban 37 ponttal a nógrádiak vezetnek és a 2. helyen állnak 36 pontot gyűjtve a váciak. A Balassagyarmatnak már csak egy bajnokija van hátra, még a KSÉ-nek kettő! Ha mindkétszer nyernek a váciak bajnokok!
Az NB II-es női bajnokságban: Veresegyház – Kinizsi 28-27, Szentendre – Tatabánya 32-26 és Postás SE – Göd 20-24.

Kazincbarcikán rendezték meg az idei év felnőtt szabadfogású birkózó országos bajnokságát. A Gumi Profi Váci Forma SE versenyzői 2 érmet szereztek, akik mindketten a 120 kilogrammban indultak. A dobogó legmagasabb fokára állhatott fel Aubéli Ottó és bronzérmes lett a fiatal tehetséges birkózó, Nunajev Juszup.

A Magyar Kyokushin Karate Szövetség Országos Bajnokságára Dabason került sor, melyen a váci Földváry DSE Kyokushin Karate Szakosztályának két versenyzője is elindult. A gyerek I-es kategóriában a 8. kyus Illési Benjámin a mérlegelésnél középsúlyba került, így a gyorsaságbeli különbségek kedveztek későbbi ezüstérmes ellenfelének, aki awazate ipponnal búcsúztatta őt az első körben. A 10. kyus Pribelszki Leventének ez volt az első versenye, aki szép küzdelmek után csak megosztott bírói döntéssel lett harmadik helyezett a legnehezebbek között.

Rövidtávú duatlon-bajnokságot rendeztek az ausztriai Donnerskirchenben. A résztvevők a Fertő-tó mellett rossz időjárási viszonyok mellett előbb 9 kilométert futottak, majd 42 kilométer kerékpározás következett. Zárásként újabb 6 kilométeres futás várt a mezőnyre. A viadalt a Katlan SE Vác sportolónője, Kovács Fatima nyerte meg.

Budapest adott otthont az általános iskolások felső tagozatosai részére megrendezett Pest megyei atlétikai összetett diákolimpia döntőjének. Az 5.-6. osztályosoknál a váci Árpád Fejedelem Általános Iskola tanulói közül egyéniben Benko Bence 2. lett, a fiú csapat az 5., a leány a 6. helyen zárt. A 7.-8. osztályosoknál egyéniben Czimbo Balázs 2., Parádi Martin 3. lett. A leány csapat a dobogó 3. fokára állhatott, míg a Czimbo Balázs, Parádi Martin, Dian Kristóf Potahszki Levente, Surim Zsolt összetételű fiúgárda megnyerve a viadalt az országos diákolimpia fináléjába került.