Feltöltötte webV - kedd 24 november 2015 - 08:37:06
Újra sikerült a pontszerzés a Vác FC csapatának.

Megnyerte a rangadót a Váci KSE.

Kikapott az Ipress Center-Vác az MTK-tól.

November huszonegyedikén folytatta bajnoki szereplését a Vác FC, idegenben a Szigetszentmiklós ellen. A hazai csapat korán megszerezte a vezetést, amit több próbálkozás után végül Zsolnai Richárd jóvoltából egyenlítettek ki a váciak. Az állás tehát 1-1 volt a félidőben. A folytatásban a csapatok hiába próbálkoztak harciasan, újabb gól már nem született. Ennek köszönhetően újabb pontot szerzett a Vác FC Nagy Tibor irányításával.

November huszonegyedikén játszotta le újabb mérkőzését az Ipress Center-Vác, hazai pályán az MTK ellen. A találkozó kiegyenlítetten alakult, ám a játékrész végére a vendégek kerekedtek felül, hiszen ekkorra már 15-13-ra vezettek. A következő játékrészben is a budapestieknek jött ki jobban a lépés és végül egy góllal nyerni tudtak. A végeredmény Ipress Center-Vác – MTK 20-21.

November huszonkettedikén lépett újból pályára a Váci KSE, idegenben a Cegléd ellen. A váci alakulat jobban kezdte a mérkőzést, hiszen rögtön egy ötgólos előnyre tett szert. A hazaiak azonban egy időkérést követően megemberelték magukat, így egy kiegyenlített játék tudott kialakulni, ami a vendégek javára dőlt el. A félidő végére 10-11 volt az eredmény. Fej-fej mellett folytatódott a második félidő is, azonban a váciaknak idővel sikerült elhúzni, így 20-26-ra megnyerték a rangadót, amivel egyelőre bebiztosították a top ötös helyezésüket.