-atlétika
-szektorlabda
-bírkózás
-asztalitenisz

A másodosztályú kézilabda bajnokságban a férfiaknál Szentendre – Tatai HAC 23-31. Az NB II-es bajnokságban a férfiaknál: Váci KSE – Mogyoród 34-23, Dunakeszi Magyarság – Solymár 28-29. Az NB II-es bajnokságban a nőknél: Postás SE – Szentendre 23-20, Veresegyház – MALÉV 19-29, és Gödi Se – Kinizsi 35-30.

Az NB III-as labdarúgó bajnokságban Erzsébeti SMTK – Veresegyház 4-1, Dunakeszi Vasutas – Tura 2-3. A Pest megyei I. osztályban: Fót – Dunaharaszti 0-5, Diósd – Őrbottyán 1-3. A megyei II. osztályban: Püspökhatvan – Kisnémedi 3-2, Dunabogdány – Piliscsaba 2-2, Erdőkertes – Perbál 3-1, Verőce – Iklad 2-1, Pilisszentiván – Tahitótfalu 6-2.

Debrecen adott otthont az országos egyetemi atlétikai bajnokságnak, melyen elindult a Váci Reménység Egyesület sportolója Papp Bence is, aki gerelyhajításban 66 méter 36 centiméteres dobással az első helyen végzett. A Pest megyei egyéni atlétikai diákolimpia döntőjére a fővárosban, az UTE pályáján került sor a 7-8. osztályosoknak. A váci sportolók közül Czimbó Balázs 100 méteres síkfutásban első helyen végzett, Dian Kristóf 100 méter síkfutásban a második helyen ért célba. Ők mindketten az Árpád Fejedelem Általános Iskola tanulói. Csapatban a 4x100 méteres váltóban a váci Árpád Fejedelem Általános Iskola csapata az első helyen végzett. A sportolók egyéniben és csapatban is bejutottak a Budapesten június 11-én megrendezésre kerülő országos döntőbe.

A Happy Pack Váci Szektor SE játékosa Kollár Tibor a hétvégén megrendezett Happy Pack Kupa - IV. Szektorlabda Világbajnokság serdülő kategóriájában szerzett világbajnoki címet. A váci fiú a csoportkör után a döntőig dél-koreai, palesztin és román versenyzőkön át jutott, ahol a kecskeméti Nagy Dániel volt az ellenfél. Az edzői utasításokat betartva simán, 3-0 arányban bizonyult jobbnak Tibor, és lett a váci egyesület ötödik világbajnoka.

A hét súlycsoportban 97 versenyző hozta súlyát és indulhatott a Magyar Köztársaság idei felnőtt kötöttfogású birkózó bajnokságán, melyet a Miskolci Egyetem körcsarnokában rendeztek meg. A Gumi-Profi Váci Forma SE versenyzői közül az 55 kilogrammos súlycsoportban Oláh Tibor nyert, 66 kilogrammban 3. lett Dreschler Attila. A 84 kilogramm fináléjában Bárdosi Sándor és a két első válogatót megnyerő ferencvárosi Fodor Zoltán nem bírt egymással. Bárdosinál a meccs végén elszakadt a cérna, ököllel megütötte ellenfelét, így érvénybe lépett a korábban egy évre szóló eltiltása.

Az NB I-es asztalitenisz csapatbajnokság Közép csoportjában az utolsó két fordulóban a Váci Reménység csapata előbb idegenben a Pénzügyőr SE II. gárdáját 15-3-ra verte, majd hazai asztalok mellett, súlyos 16-2-es vereséget szenvedett a Pénzügyőr I. csapatától. További eredmények: Pénzügyőr SE I. – Fülöp Baráti Kör SE Fót 17-1, Erzsébeti Hajós ADSE – Veresegyház 10-8, Fülöp Baráti Kör SE Fót – LINDE ASE I. Dunaújváros 12-6, Veresegyház – MALÉV SC I. 13-5.