-kézilabda
-Karácsony Antal emléktárgyak
-bírkózás
-diákparalimpia

Az első osztályú női kézilabda bajnokság befejeztével megkezdődött a játékos átigazolások időszaka. A Váci NKSE csapata három angyalföldi játékossal is megegyezett a közelmúltban.
Az anyaság miatt egy évet kihagyó Szilágyi Anett mellett két beállós, Ábrahám Szilvia és Simon Orsolya ősztől a Duna-parti együttesnél folytatja pályafutását. Egy biztos távozó is van a váciaknál: Brecska Barbarát a német Vfl Oldenburg igazolta le.

Vácott a Vörösházban található Vác Város Sportintézményeinek Állandó Sporttörténeti Kiállítása Karácsony Antalra emlékező tárlattal bővült. Az elmúlt héten pénteken családtagok, barátok, pályatársak és kollégák jelenlétében leplezték le a család által adományozott emléktárgyakból, fotókból és cikkekből összeállított emlékkiállítást. A többszörös magyar bajnoki érmes gyorskorcsolyázó a napokban lenne hetven esztendős. A megnyitón dr. Bóth János polgármester, valamint Ivánkai György, egykori versenytárs emlékezett Karácsony Antalra.

A Kiskun kupa nemzetközi szabadfogású birkózó versenyen 190 induló vett részt. A Vác Városi Sportegyesület szakosztályát 7 versenyző képviselte. Diák II. korosztályban 31 kilogrammban Szalisznyi Kolos 2. lett, 37 kilogrammban Fekete Attila a 3. helyen végzett. Diák I. korosztályban 32 kilogrammos súlycsoportban Fekete Pál 2. lett, 46 kilogrammban Nagy Péter az első helyen végzett. A serdülőknél 35 kilogrammban Csölle Lajos 3., 42 kilogrammos súlycsoportban Juhász Bence első helyezést ért el.

A parasportolók országos atlétikai diákolimpiai bajnokságára Veszprémben került sor. A váci Cházár András Általános iskola tanulója, Molnár Klaudia magasugrásban 2., távolugrásban 3. helyezést ért el. A Pest megyei serdülő atlétikai összetett bajnokságnak Budapesten az UTE pálya adott otthont. A Váci Reménység sportolói közül az 1992-es születésű fiúknál nyolcpróbában Czimbó Balázs nyert és 3. lett Kiss Iván. A lányoknál hatpróbában győzött Miskolci Katica, 2. lett Hegedűs Krisztina és a 3. helyen végzett Talapa Lili. Lány csapatban a Reménység végzett az első helyen. Az 1993-as születésű leányoknál győzött Együd Kitti és 3. lett Talapa Kamilla. Csapatban ezüstérmes helyen zárt a váci leány csapat. A fiúknál nyert Surim Zsolt. Az 1994-es születésű leányoknál Barka Dóra első, Varga Alexa 2. lett. A ’94-es fiú csapat első helyezést ért el.