Feltöltötte esaniko - kedd 10 október 2017 - 07:11:59
Nagy csatában egy góllal nyert a Vác női kézilabda csapata Fehérvárott, a váci gerelyesek érmekkel tértek haza Veszprémből.

Az első osztályú női kézilabda bajnokságban Székesfehérvárott szerepelt a Váci NKSE csapata. Jól kezdték a mieink a találkozót, mert gyorsan 2 gólos előnyhöz jutottak, majd fordítottak a hazaiak, akik 1-2 gólos előnyt szereztek. Összeállt a váciak védekezése és előbb kiegyenlítettek, majd a hazaiak 9 perces gólképtelenségét kihasználva elléptek 3 góllal. A félidő hajrájára 1 gólra olvadt előnyünk, ekkor még egy büntetőt is kihagytunk. Végül megtartva vezetésünket 16-15-ös előnnyel mehettek a játékosok pihenőre. A fordulás után a fehérváriak 2, míg a váciak 1 büntetőt hagytak ki. Kiegyenlítettek a hazaiak, majd a Vác elhúzott 4 góllal. Sajnos nem tudtuk megtartani előnyünket, mert a mérkőzés utolsó 10 percére átvették a vezetést a fehérváriak. Ismét fordítottunk és egy góllal megnyertük a mérkőzést. Fehérvár – Vác 29-30. Csapatunkból De Souza 7, és Radosavljevics 6 góllal volt a legeredményesebb játékos.

A Váci Reménység Atlétái a VEDAC Évadzáró Dobóversenyén szerepeltek Veszprémben. A gerelyesek közül nyert Bartos Panna, Kalecz Barna, Ragács Róbert, Jancsik Martin, és Jancsik Tamás. Második helyen végzett: Földes Gergő, Moravcsik Angéla, és Lukács Gergő. A harmadik helyen végzett: Bartos Bence, és Magyari Zoltán. Szilágyi Bálint egyéni csúcsot dobott!