Feltöltötte esaniko - kedd 12 december 2017 - 07:27:06
A Váci KSE élvonalbeli férfi kézilabda csapata döntetlent ért el Orosházán, egy gólos győzelmet aratott a Vác FC labdarúgó csapata.

Az élvonalbeli férfi kézilabda bajnokságban az utolsó idei fordulót rendezték meg a hétvégén. A Váci KSE csapata a bajnokságban 2 ponttal előtte álló Orosháza ellen lépett pályára idegenben. Rosszul kezdte csapatunk a találkozót, mert a hazaiak gyorsan 3 gólos előnyt szereztek, még mi csak a 6. percben lőttük első találatunkat. Védekezésben javultunk és jöttek a gólok is, így a 19. percre utolértük a hazaiakat. Ezt követően zsinórban 4 gólt lőttek a váciak, de a hajrá a hazaiaké volt, akik egy gólra felzárkóztak a szünetig. A fordulást követően is a Vác irányította a játékot, bár nagyon hullámzó volt a játék, hol 3 góllal vezettek, hol pedig döntetlen volt az állás. A hajrában is volt 3 gólos előnyünk, de ezt ledolgozta az Orosháza és kiegyenlített. Mivel az utolsó másodpercekben nem sikerült gólt szereznünk, így maradt a 29-29-es döntetlen. Csapatunkból Grbavac 7, Holpert 6 és Davidovics 4 góllal volt a legeredményesebb játékos.

Az NB II-es labdarúgó bajnokság 21. fordulójában: Vác – Kazincbarcika 1-0. A váci csapat kezdte aktívabban a találkozót, a játékosok folyamatosan alakították ki helyzeteiket, de gólt nem sikerült lőniük. A 33. percben egy vendég akciónál Boros életerős lövése a jobb kapufáról pattant az alapvonalon túlra! A 72. percben vezetéshez jutott a Vác! Borvető továbbfejelt labdájával Nagy Richárd tört a kapu felé a bal oldalon, kicselezte Tóth Szabolcsot, aki buktatta a 16-oson belül. A megítélt büntetőt Nagy Richárd a kapu közepébe lőtte! A vezetést követően már egyik csapat sem tudott helyzetet kialakítani, így maradt az egy gólos váci győzelem.