Feltöltötte esaniko - hétfő 19 február 2018 - 08:58:23
Negyedik helyen végzett a Mozdulj SE ülőröplabda csapata a Magyar Kupában, Gyöngyösön nyertek a váci focisták, Pénzügyőrből igazolt középpályást a Vác FC, szombaton Vác-Kisvárda női bajnoki kézilabda mérkőzés lesz.

Budapesten a Törekvés-teremben rendezték meg a 2018-as ülőröplabda Magyar Kupát. Az idei versenyre nyolc csapat adta be nevezését, amelyek közül a legjobb a Nyíregyházi Sportcentrum csapata lett. A döntőbe végül a címvédő nyíregyháziak mellett a Kikinda gárdája jutott. Ott a szabolcsiak magabiztos 3:0-s sikert aratva immár 26. alkalommal hódították el a Magyar Kupát. A bronzmeccsen a váci Mozdulj SE csapatát 3:0-ra győzte le a tatabányai Humanitás SE.

A Vác FC NB II-es labdarúgó csapata felkészülési mérkőzésen Gyöngyösön lépett pályára a helyi NB III-as csapat ellen. Ugyan az első játékrészben kissé szokatlan összeállításban léptünk pályára, a győzelmünk egy percig sem forgott veszélyben. Zsolnai három góljával magabiztos győzelmet arattunk vendéglátóink ellen: Gyöngyös – Vác 0-3.

A Vác FC labdarúgó csapata javában készül az NB II-es bajnokság folytatására. A klub eddig 4 új labdarúgóval kötött szerződést. A harmadik igazolás a 24. életévét márciusban betöltő Szekszárdi Tamás, aki a játék alapjaival Pakson ismerkedett meg. Tamás a paksi csapatban NB I-es mérkőzésen csak a kispadig jutott, ezért többször is kölcsönadták őt, így játszott többek között Siófokon, és Kozármislenyben is. Csapatunkhoz a jelenleg NB III-ban szereplő Pénzügyőr SE együtteséből érkezett. Tamás védekező középpályásként és a védelem tengelyében egyaránt használható játékos.

Egy első osztályú női kézilabda bajnoki mérkőzést szeretnék a figyelmükbe ajánlani. Szombaton 18 órától a női liga, 14. fordulójában GVM Europe-Vác – Kisvárda mérkőzésre kerül sor a váci sportcsarnokban.