Feltöltötte esaniko - csütörtök 19 április 2018 - 09:11:47
A Göd női kézilabda csapata 1-1 győzelmet és vereséget szerzett az elmúlt fordulókban, egy gólos váci vereség az NB II-es labdarúgó bajnokságban.

A másodosztályú női kézilabda bajnokság Keleti-csoportjában szereplő Göd együttese az elmúlt két fordulóban először Balmazújvárosban lépett pályára és 13-13-as első félidőt követően 28-24-re vereséget szenvedett. A gödiek közül Paróczi, Petró és Németh 5-5 góllal volt a legeredményesebb játékos. Az elmúlt hétvégén a Gyömrő csapatát látta vendégül a gödi együttes. Az első félidő remek játékának köszönhetően 22-10-re vezetett Tősér Tibor vezetőedző csapata. A második játékrészben még több gólt láthattak a nézők, és végül magabiztosan 44-25-re nyert a Göd csapata. A lányok közül Solymos 11, Hornyák 9 és Gyetván 7 góllal volt a legeredményesebb. A bajnokságban a Göd csapata 22 fordulót követően 3 ponttal lemaradva a dobogóról a 4. helyen áll.

Az NB II-es labdarúgó bajnokságban: Csákvár – Vác 2-1. Álmosan kezdtük a mérkőzést, melyet vendéglátóink könyörtelenül kihasználtak. A 14. percben büntetőhöz jutottak, melyet Kiprich értékesített. A bekapott gól után szép lassan magukhoz tértek a vendégek, és helyzeteik is voltak, melyek kimaradtak. A félidő hátralévő részében az eredmény nem változott, így egygólos hazai előnnyel vonulhattak pihenőre a csapatok. A szünet után agilisan, gyorsabban, pontosabban játszottak a váciak, és nem is kellett sokat várnunk az egyenlítő gólra, hiszen a második félidő 5. percében Balajti egyenlített. A gól után is támadásban maradtunk, az 59. percben Balajti szerezhette volna meg a második gólját, lövése azonban épphogy elkerülte a kaput. Hidegzuhanyként jött, hogy a 76. percben a játékvezető ismét büntetőt ítélt a hazaiak javára. Kiprich ezt is magabiztosan értékesítette. A hátralévő időben gól már nem esett így a végeredmény: Csákvár – Vác 2-1.