Feltöltötte e107 - hétfő 02 július 2007 - 18:19:48
-labdarúgás
-szektorlabda
-úszás

A Dunakanyar-Vác labdarúgó együttese június 21-én megkezdte a felkészülést az új bajnoki idényre. Egy hét gyakorlást követően a csapat lejátszotta első felkészülési mérkőzését is a Nógrád megyei bajnokságban játszó Bánkkal: Vác - Bánk 4-0. A gólokat Szabó Viktor, Palásthy Norbert 2, egyet 11-esből, és Kulcsár Tamás szerezte.
Jelenleg még minden kerettag Vácott készül, kivéve Rusvay Gergelyt, aki megegyezett a REAC vezetőivel és két évig ott folytatja pályafutását. Új játékosként a saját nevelésű, és eddig Karcagon szereplő Mitasz Tamás, a III. Kerületből érkezett Salamie Gergő kapus, valamint a Turáról jött Kiss Balázs középpályás mutatkozott be.

Lezajlott Balatonalmádiban a Gombfoci-Varázs szektorlabda verseny, melyen jelen voltak a Happy-Pack Váci Szektor SE sportolói is. A svájci rendszerű egyéni versengést toronymagasan nyerte a váci Laczkó Balázs, aki minden meccsét megnyerte. A második helyen Szathmáry Károly, a harmadik helyen pedig Kovács Balázs végzett. A párosok küzdelmében a Laczkó Balázs, Szathmáry Károly duó nyert, 2. lett a Kovács Balázs, Horváth Imre páros és a 3. helyen zárta a versenyt a székesfehérvári Szíjjártó - Virág kettős.

A Váci Vízmű Sportegyesület úszói június végén Szlovéniában egy nemzetközi versenyen vettek részt. Itt 15 ország, 41 egyesületének, 308 versenyzője állt rajthoz. A váciak 12 arany, 8 ezüst, 6 bronzéremmel és 3 különdíjjal érkeztek haza. A csapat edzője Belák Brigitta. A váci győztesek: Bata Natali különdíjas, nyert 1500 méter gyorson, 800 méter gyorson, 400 méter gyorson és 100 méter gyorson. Kanda Ágnes különdíjas, első lett 100 méter és 200 méter mellen, valamint 200 méter vegyes úszásban. Prohászka Anna különdíjas, nyert 100 méter pillangóban, 50 méter gyorson, 100 méter mellen és 50 méter pillangóban. Madarász Mária nyert 200 méter pillangó úszásban.