Feltöltötte esaniko - hétfő 18 február 2019 - 08:14:24
Négy góllal kapott ki a Vác a Magyar Kupában, biztos győzelem az asztaliteniszezőknél.

A női kézilabda Magyar Kupában a 4 közé jutásért megrendezett mérkőzésen: GVM EUROPE Vác – Ferencváros 27-31. Az első percekben több támadást is kihagytak a csapatok. A váciak szerezték meg az előnyt, akik a 11. percre 3 góllal, 6-3-ra is vezettek. Nem tartott sokáig a hazaiak előnye, mert gyorsan kiegyenlítettek a fővárosiak, sőt egy kihagyott büntetőt követően megszerezte a vezetést a fradi. A váciak elkezdtek fáradni és hibázni, ezt pedig kihasználta a rutinos játékosokkal kiálló vendég együttes és a szünetig 2 gólos előnyt szerzett. A fordulást követően nagy harc alakult ki a pályán, és a 37. percre sikerült kiegyenlíteni Kácsoréknak, de sajnos fordítani nem tudtak. A folytatásban többször is ledolgozták 2 gólos hátrányukat a váciak, de Bíró a kapuban egyre jobban védett, a mezőnyben pedig Kovacsics góljai sokat jelentettek. Így a hajrában 4 gólosra hízott előnyüket megtartva nyerte meg a mérkőzést a Ferencváros. A váciak közül Kácsor 8 és Radoszavljevics 5 góllal volt a legeredményesebb játékos.

Az NB II-es asztalitenisz csapatbajnokságban: Váci Reménység – Miskolci Egyetem 12-6. A váci csapatból egyéniben Némann Dávid, Lovas Dániel, Sági Bence és Vándor András 3-3 mérkőzést nyert meg.

A hétvégére 2 kézilabda mérkőzést szeretnék a figyelmükbe ajánlani. Szombaton délután 6 órától rendezik meg az élvonalbeli női bajnokságban a Vác – Érd mérkőzést. Vasárnap szintén délután 6 órától kerül sor a Váci KSE – Szigetszentmiklós másodosztályú férfi bajnoki kézilabda mérkőzésre. Mindkét eseményre a városi sportcsarnokban kerül sor.