Feltöltötte esaniko - hétfő 15 április 2019 - 09:20:39
Döntetlent játszott a Göd női kézilabda csapata a Kispest ellen, 8 gólt kapott a Verőce labdarúgó csapata a hétvégi fordulóban.

A másodosztályú női kézilabda bajnokságban: Göd – Kispest 25-25. Az első félidőben a vendég kispestiek akarata érvényesült a találkozón, és 30 perc elteltével 17-12-re vezettek. A második félidőben jobb lett a gödiek helyzetkihasználása és a védelem is összeállt kapujuk előtt, ennek köszönhetően fokozatosan faragtak le hátrányukból. A találkozó végére kiegyenlítettek a Pest megyeiek és egy pontot szereztek.

A Pest megyei másodosztályú labdarúgó bajnokság 22. fordulójában: Kisnémedi – Verőce 8-0, Kistarcsa – Veresegyház 3-3, Piliscsaba – Vác Deákvár 2-0, Valkó – Leányfalu 4-2, és Csömör – Göd 2-3. A harmadosztályban: KDSE Váci Reménység – Üröm 8-3, Kismaros – Vácrátót 1-1, Vácduka – Pilisszentiván 0-6, Erdőkertes – Aszód 2-3, Iklad – Püspökszilágy 1-3, Nagymaros – Kartal 0-3 és Szigetgyöngye – Szob 4-1. A negyedosztályban: Galgagyörk – Penc 3-0, Szokolya – Zebegény 4-2, Letkés – Sződ 0-1, és Őrbottyán – Váchartyán 0-10.