Feltöltötte esaniko - kedd 21 május 2019 - 07:50:57
Egy góllal nyert hazai pályán a Vác női kézilabda csapata, a Reménység atlétái Debrecenben versenyeztek

Az élvonalbeli női kézilabda bajnokságban: GVM EUROPE Vác – Debrecen 35-34. A találkozó 3 váci góllal kezdődött, a vendégek az első percekben sokat hibáztak és nem tudtak gólt szerezni A folytatásban gyorsan rendezték soraikat és ki is egyenlítettek. Pár perc kiegyenlített játékot követően 4 gólos előnyre tett szert a hazai együttes. Arenhart a folytatásban egész pályás gólt lőtt a kapusát levívő debrecenieknek. A félidő hajrája újra a lokié volt, akik újra ledolgozták hátrányukat és kiegyenlítettek. Mivel még született egy váci gól, így ők mehettek előnnyel a szünetre. A fordulást követően hol döntetlen, hol pedig 1 gólos volt a hazai vezetés, majd ez változott és néggyel elment a Vác. Egészen a 48. percig tartották előnyüket Kácsorék, amikor is 28-28-nál újra egyenlő lett az állás. A hajrá nagy izgalmakat hozott, de az utolsó másodpercekben Kuczora büntetőjét kivédte a debreceni kapus, de szerencsére a labda visszakerült hozzá és megszerezte a győztes találatot!

Magyarország Ifjúsági és Serdülő Ügyességi és Gátfutó Csapatbajnokságára Debrecenben került sor. A Váci Reménység gerelyhajító fiú csapata az első helyen végzett. A csapat tagja volt Jancsik Martin, Bényi Dániel, Ragács Róbert, Földesi Gergő, és Bartos Bence. A gerelyes serdülő lányok az 5. helyen végeztek. A csapat tagja volt Erdővölgyi Virág, Horváth Zsófia, Szegner Kitti, Liszi Luca, és Bakter Fanni. Ifjúsági fiú távolugrásban 5. lett Tolnai Olivér. Újonc-serdülő fiú súlylökésben 6. helyen végzett Jancsik Martin. Gerelyhajításban a 2. helyen végzett Jancsik Martin, 3. lett Bényi Dániel, 5. Ragács Róbert, 6. helyezést ért el Földesi Gergő és 10. lett Bartos Bence. Lány gerelyhajításban 8. lett Erdővölgyi Virág, 10. Horváth Zsófia, és 14. Szegner Kitti.