Feltöltötte e107 - csütörtök 05 július 2007 - 17:13:15
-labdarúgás
-bírkózás
-kajak-kenu

A hétvégén Vácrátóton szerepelt edzőmérkőzésen a Dunakanyar-Vác labdarúgó együttese. A falunap keretében rendezett összecsapáson már a következő idényre készülő keret tagjai léptek pályára, bár még lehet, hogy lesznek közülük távozók.
Vácrátót - Dunakanyar-Vác 0-10. Gólszerzők: Szabó Viktor (4), Bozori (2), Gulyás, Gáspár, Plachy, és Nikischer.
Távozott Palásthy Norbert, aki Székesfehérvárra igazolt. Nikischer György is elhagyja Vácot, aki egy évre kölcsönbe az Internazionale ifjúsági együtteséhez kerül. Jó hír a szurkolóknak, hogy a Dunakanyar Vác Labdarúgó Kft fennálló tartozását rendezte a szövetség felé, így semmi akadálya nem lehet, hogy megkapják az NB II-es induláshoz szükséges engedélyt.

Szombathely adott otthont az idei Ifjúsági Szabadfogású Birkózó Országos Bajnokságnak. A Gumi Profi Váci Forma Sportegyesület versenyzői közül a 85 kilogrammban szereplő Kucsera Tibor első lett, a +100 kilogrammos súlycsoportban elindult Zám Bálint pedig a második helyen végzett.

Velencén rendezték meg az országos kajak-kenu diákolimpia döntőjét, ahol a Váci Hajó Sportegyesület versenyzői is részt vettek. Első helyezést ért el Noé Milán 2 versenyszámban, Havas Eszter, Noé Bálint, Balogh Marcell, az Ertinger Márk – Nagy Zsolt páros és a Noé Bálint – Laczkó Máté – Nagy Mihály váltó. Második lett Bárdfalvi Márk, Noé Bálint és a Noé Zsombor – Nagy Péter kettős. A harmadik helyen végzett Fazekas Botond, Szemán Viktor, Orlik Ádám és a Fazekas Botond – Boros Adrián kettős. A versenyzők edzői: Babella László, Völgyi Péter, Nieberl László és Bánszki Imre.