Feltöltötte esaniko - csütörtök 15 augusztus 2019 - 08:36:00
Háromgólos vereséget szenvedett Budaörsön a Vác labdarúgó csapata, Quadrathlon Világbajnokságon dr. Kocsis Tamás 3. helyezést ért el.

Az NB II-es labdarúgó bajnokság 3. fordulójában: Budaörs – Vác 4-1. A vendégek jól kezdték a találkozót, mert a 20. percben már gólnak örülhettek. Ekkor Pölöskei lépett ki leshelyzetben, majd tolta el a labdát Varasdi mellett és passzolt az üres kapuba. Két nagy Halasi védés után egyenlítettek a hazaiak. A 36. percben Szabó ugratta ki Fodort, aki a kilépő Halasi mellett a kapuba gurította a labdát. A 63. percben Molnár remekül szaladt el a szélen, majd középre adott, ahol Kulcsár érkezett és passzolt a kapu jobb felső sarkába. A 77. percben újabb budaörsi gól született. Halmai kapott remek labdát a tizenhatoson belül, majd önzetlenül a középen érkező Kulcsát elé tálalt, aki nem hibázott és megszerezte a 3. találatukat. A 84. perc újabb gólt hozott, ekkor Molnár kapott remek labdát majd passzolt a bal alsóba, ezzel beállította a 4-1-es végeredményt.

Az eddigi sikeres rendezések elismeréseként a Quadrathlon Világszövetség megbízásából sprint távú világbajnokságot rendeztek a kaposvári Deseda tavon.A rendezvényen nyolc ország versenyzői, köztük az aktuális cseh világbajnokkal teljesítették a 750 méter úszás, 20 km kerékpározás, 4,5 km kajakozás, és 5 km futásból álló távokat. A Váci Vízmű SE edzője, dr. Kocsis Tamás is részt vett a maga korosztályos versenyén, ahol masters egyben a 40-49 évesek között harmadik helyezést ért el.