Feltöltötte esaniko - hétfő 21 október 2019 - 10:10:58
Petró Vince bronzérmet nyert Kínában, a gödi női kézilabdások nyertek a Kispest ellen, a Vác Deákvár csapata idegenben győzött a megyei labdarúgó bajnokság hétvégi fordulójában.

A csütörtökön vette kezdetét Kínában az ifjúsági, U23-as és felnőtt maraton kajak-kenu világbajnokság. Shaoxingban az első versenynapon a Váci Karakán SE versenyzője az ifjúsági fiú kajakosoknál Petró Vince harmadikként ért célba!

A másodosztályú női kézilabda bajnokságban a Göd SE csapata az elmúlt két fordulóban előbb idegenben szerepelt. Kecskeméten az első félidőben még 17-15-re a gödiek vezettek. A második játékrészben fordítottak a hazaiak és 36-31-re megnyerték a találkozót. Hazai pályán a Kispest csapata volt az ellenfél és végig kézben tartva a mérkőzést 37-32-re nyerte meg a Göd a találkozót. A csapatól Németh Lilla 13 góllal volt a legeredményesebb játékos.

A Pest megyei első osztályú labdarúgó bajnokságban: VS Dunakeszi – Vecsés 1-1, és Veresegyház – Tököl 1-0. A másodosztályban: Mogyoród – Valkó 5-0, Göd – Csömör 5-1, Verőce – Pomáz 3-1, és Bag – Vác Deákvár 0-3. A harmadosztályban: Püspökszilágy – Üröm 4-2, Vácrátót – Kismaros 2-5, Váchartyán – Nagymaros 3-0, Szob – Kék Duna 2-4, Csomád – Pilisvörösvár 1-1 és Erdőkertes – Pilisszentiván 2-1. A negyedosztályban: Bernecebaráti Kemence – Szokolya 1-6, Penc – Vácduka 0-4, Kóspallag – Zebegény 2-2 és Sződ – Márianosztra 3-2.