Feltöltötte esaniko - csütörtök 16 január 2020 - 10:21:39
A Reménység asztalitenisz csapatai vereséggel kezdték az évet, Dunakeszin versenyeztek a váci atléták.

Január elején folytatódott a 10. fordulóval az NB II-es asztalitenisz csapatbajnokság. A Váci Reménység Egyesület csapata Apagyon vendégszerepelt és 14-4-re vereséget szenvedett. A váci játékosok közül Vándor András és Lovas Dániel egyéniben 2-2 győzelmet szerzett. Az NB III-as bajnokság Közép Magyarország csoportjában a 12. fordulóra került sor. Ceglédi Vasutas SE II. – Váci Reménység II. 13-5. A váci asztaliteniszezők közül párosban nyert a Lovas Benjamin, Halász András kettős, egyéniben Lovas Péter 2, Halász András és Budavári Attila 1-1 mérkőzést nyert meg. További eredmények: Dunaharaszti MTK I. – Göd I. 9-9, és Őrbottyáni Csapatok SE – Zsámbék 4-14.

A Pest Megyei Évadnyitó Atlétikai versenyre Dunakeszin került sor. A Váci Reménység Egyesület sportolói is részt vettek ezen, akik a következő eredményeket érték el: 10 éves leányoknál 60 méter síkfutásban: 9., távolugrásban a 8. helyen végzett Fedor Viktória. A 12 éves leányoknál 60 méter síkfutásban: futamában 2. lett Billege Antónia, futamábana 3. helyen végzett Andó Zoé, Lukács Kamilla, Enyedi Kincső és Sipos-Bernát Emília. Távolugrásban: 9. lett Sipos-Bernát Emília, 12. helyen végzett Billege Antónia, 13. helyezést ért el Lukács Kamilla, 14. lett Andó Zoé, és a 15. helyen fejezte be a versenyt Enyedi Kincső. A váciak edzői: Tömör Csaba, és Jancsik László.