-motorcsónak
-labdarúgás
-kézilabda

VIDEÓ LETÖLTÉSE

Befejeződött a Forma 250-es motorcsónak Európa-bajnoki sorozat. A 4 fordulóból álló versenyen elindult a váci Bodor Péter is, aki Olaszországban 4., Finnországban 6., Svédországban 7. és Németországban is a 7. helyen végzett. Összesítésben a 21 versenyzőt felvonultató Forma 250-es kategóriában az 5. helyet szerezte meg a váci versenyző.

Az NB III-as labdarúgó bajnokság Mátra-csoportjában Salgótarjánban 1-0-ra kikapott a Dunakeszi Vasutas, a Veresegyház hazai pályán 1-1-es döntetlent ért el a Felsőzsolcával.
A Titán SE 1994-es korosztályú csapata harmadik bajnoki mérkőzését játszotta le, melyen 6-2-re nyert a Fenerbache ellen. Balassagyarmaton 4 csapatos tornán vett részt a Titán SE két korosztályos gárdája. Az 1997-es korosztályban nyert a Titán SE, 2.lett a Balassagyarmat, 3. a Gödöllő, és 4. a Veresegyháza. A torna gólkirálya Orlik Krisztofer, a legjobb játékosa Bekó Roland lett. Az 1998-as korosztályban a Balassagyarmat I. csapata nyert, 2. lett a Titán SE, 3. a Gödöllő, és 4. a Balassagyarmat II. gárdája.

A másodosztályú kézilabda bajnokságban a férfiaknál Bakonyerdő – Szentendre KC 21-31, a nőknél: Szentendrei NKE – Csorvás 28-25. Az NB II-es bajnokságban a férfiaknál: Váci KSE – Vecsés 34-26, Mogyoród – Dorog 38-19, Dunakeszi Magyarság – Láng SK 27-22. A nőknél: Esztergom – Göd 27-30.