-kézilabda
-labdarúgás
-atlétika

VIDEÓ LETÖLTÉSE

Az első osztályú női kézilabda bajnokság hétvégi fordulójában hozta a kötelező győzelmet a Váci NKSE csapata. Kenyeres József edző lányai a vártnál jóval nehezebben, 19-14-es első félidőt követően 31-27-re nyertek a Kiskunhalas ellen. A váciak közül Veszeli 8, Szilágyi és Gerstmár 7-7 góllal volt a legeredményesebb játékos.

Az NB II-es labdarúgó bajnokság Keleti-csoportjában nyolc fordulót követően ötven százalékos a Vác-Újbuda LTC labdarúgó csapata, mivel a hétvégén immár negyedszer vereséget szenvedett: Szolnoki MÁV – Vác-Újbuda LTC 3-0. A találkozó 23. percében Domokos szerezte meg a vezetést a hazaiaknak, majd a 71. percben Ulvicki, és a 89. percben Balogh révén háromra növelték előnyüket, s nyerték meg a találkozót. A vereség következtében és az ellenfelek győzelme miatt a Vác-Újbuda csapata a középmezőnybe esett vissza a harmadik helyről.

A brazíliai Fortalézában rendezték meg idén az INAS FID, vagyis az Értelmi Fogyatékosok Nemzetközi Sportszövetsége világbajnokságát. Itt a világ legeredményesebb értelmi fogyatékos atlétái versengtek, köztük három váci sportolóval. A Váci Reménység Egyesület atlétái közül a 4 x 400 méteres váltófutásban 2. lett Keresztesi Erika, a 4 x 100 méteres váltóban pedig a 3. helyen végzett Keresztesi Erika és Molnár Klaudia. Keresztesi Erika egyéniben 200 méter síkfutásban és 400 méter síkfutásban egyaránt 6.lett. Molnár Klaudia egyéniben 100 méter gátfutásban 4., magasugrásban 6., távolugrásban 8. lett, összetettben az 5. helyen végzett. Fonodi Gábor 100, 200 és 400 méter síkfutásban egyaránt a 17. helyen végzett.