-kézilabda
-labdarúgás
-karate

VIDEÓ LETÖLTÉSE

Az első osztályú női kézilabda bajnokságban jó véghajrájának köszönheti győzelmét a váci együttes: Váci NKSE - Vasas 12-13-as első félidőt követően 30-27. A váci csapatból Farkas, Szilágyi, Veszeli és Gerstmár 6-6 találattal volt a legeredményesebb játékos. Az ifjúsági csapatok összecsapásán Váci NKSE - Vasas 33-30. A hazaiak legeredményesebb gólszerzője 13 góllal Barján Bianka volt.

A NB II-es labdarúgó bajnokság Keleti-csoportjában rangadóra került sor a hétvégén. A bajnokságban harmadik helyen álló Vác-újbudai együttes, az első helyezett Kecskemétet fogadta. A gól nélküli első félidőt követően a szünet után, a 46. percben Mbengono szerezte meg a kecskemétiek vezető találatát. Szerencsére 5 perc múlva egyenlített a Vác. Az 51. percben Vidra 14 méterről a jobb alsó sarokba lőtte az egyenlítő gólt, ezzel kialakítva az 1-1-es végeredményt.

Az Oyama Kyokushin Karate Szervezet rendezésében október végén Karcagon a városi sportcsarnokban került sor a Nagykun Kupa Országos Bajnokságra. A versenyen elindult a váci Földváry Károly DSE három sportolója is. Illési Benjámin gyerek I. korcsoport nehézsúlyban ellenfeleit leiskolázva, tisztán hozta az összes meccsét és állhatott a dobogó legfelső fokára. A felnőtt férfi "B" kategória -80 kilogrammos súlycsoportjában Czerlau Csaba, illetve Normák Zsolt +80 kilogramm abszolút súlycsoportban a harmadik helyen végzett.