-sakk
-birkózás
-kosárlabda

VIDEÓ LETÖLTÉSE

Szombaton a műfüvön a Vác-Újbuda labdarúgó csapatával játszott edzőmeccset a Debreceni VSC. A Loki második csapata Galvas és Rezes 2 találatával 3-1-re nyert. A váciak szépítő gólját a hosszabbításban Suth szerezte.

Vasárnap délelőtt immár 11. alkalommal rendezték meg Vácott a Mikulásfutást. A rossz időjárás ellenére idén is több mint 800-an látogattak ki a Szérüskertbe és indultak el a futáson.
(Bejátszás)
A futók idén is 100, 200, 400 métert, 2, 5 vagy 11 kilométert futhattak. A nap az óvodások versenyével kezdődött, majd a hosszabb távok résztvevőié volt a főszerep. A kis, közép és nagycsoportos óvodások között Gyalai Boglárka, Kovacsics Márk és Jancsik Tamás nyert. A 2 kilométeres távot a fiúknál Kardos Attila, a hölgyeknél Herczeg Beáta futotta le a leggyorsabban. Az 5 km-es távot Kiss Tamás 20 perc 13 másodperc alatt futotta le a leggyorsabban, a hölgyek között pedig Szabó Adrienn 24 perc 51 másodperc alatt. A 11 kilométeren Sági József volt a legfürgébb, aki 37 perc 12 másodperc alatt teljesítette a távot. A gyengébbik nem képviselői között 45 perc 40 másodperc alatt Dudás Eszter ért elsőként a célba.

Az NB II-es sakk csapatbajnokság harmadik fordulójában a Vác csapata 6,5 – 5,5 arányban nyert a Dunaharaszti MTK II. gárdája ellen. A váci csapatból nyert: Cseke Richárd, dr. Trajber Csaba és Veres István, döntetlent ért el: Tornai Imre, Bauer Péter, Bagyánszki Attila, Trajber Dániel, Hönsch Pál, Rózsa Zoltán és Slezák Ákos. Fót – Gödöllő 8,5 – 3,5. A fóti sakkozók közül nyert: Bolváry Tamara, Gruz János, Farsang Péter, Matuska Miklós, és Tomasek Tamás Máté, döntetlent ért el: Ortel Endre, Nógrády Vilmos, Vrona Mihail, Szlabey Géza, Horváth Jenő Géza, Medvegy Judit és Kárpáti Bánk. Pásztó – Göd 9,5 – 2,5. A gödi csapatból nyert: Ravasz László és Pongó István, döntetlent játszott: Dudás János.

Az U-23-as Kötöttfogású Birkózó Magyar Bajnokságot Kaposvárott rendezték meg. A versenyen 73 induló vett részt, akik között ott volt a Gumi-Profi Váci Forma Sportegyesület versenyzője, a 120 kilogrammos súlycsoportban elindult Nunajev Juszup, aki megnyerte súlycsoportját.

A Pest megyei női kosárlabda bajnokság második fordulójában hazai pályán szerepelt a Váci Lakóterületi Sportegyesület csapata, amely a Monor SE ellen 54-53–ra vereséget szenvedett. A váci csapatból Nagy Anita 19 és Guszmann Lászlóné 10 pontot dobva volt a legeredményesebb játékos.