-labdarúgás
-szektorlabda
-evezés

VIDEÓ LETÖLTÉSE

Nagyon értékes két bajnoki ponttal gyarapította gyűjteményét városunk női élvonalbeli kézilabda csapata: Újbuda Goldberger SE - Váci NKSE 15-14-es első félidőt követően 27-29. A váci csapat legeredményesebb góldobója: Veszeli Judit 7; Orbán Adrienn 5; és Gerstmár Szilvia 4 góllal volt.

A hétvégén rajtoló NB II-es labdarúgó bajnokság tavaszi szezonja előtt lejátszotta utolsó felkészülési mérkőzését a Vác-Újbuda LTC együttese. A főpróba nem sikerült, hiszen a pécsiek 2-0-ra nyertek Verebes József edző fiai ellen.

A Rózsadomb Bázis SE által rendezett Szektorlabda Pitypang Kupával megkezdődtek a selejtezők az idei Európa Bajnokságra. Vácról hárman, Laczkó Balázs, Szathmáry Károly és Kollár Tibor neveztek a versenyre. Laczkó Balázs a legjobb 8 között esett ki, Szathmáry a döntőbe jutásért vívott mérkőzésen vérzett el. A párosok között Laczkó Balázs és Szathmáry Károly egészen a döntőig menetelt, ahol pedig már nem tudtak veszíteni. Kollár Tibor az ifjúsági korosztályban a második helyen végzett. Ezzel az eredménnyel Szathmáry egyéniben és párosban is, Laczkó párban, Kollár pedig az ifjúságiak között válogatott kerettag lett.

Az evezősök erdei futóversenyét február elején hagyományosan a Hármashatár-hegyen rendezték meg. A Vác Városi Evezős Clubot szép számban képviselték a sportolók. Nyert férfi tanuló korosztályban Csiszár Péter, női tanuló korosztályban Bartha Katalin. A harmadik helyen végzett: női felnőtt korosztályban Szabó Katalin. A negyedik helyet szerezte meg: férfi felnőtt mezőnyben Bölkény Gergely, női ifiknél Csáki Noémi. Ötödik lett: férfi ifiknél Kovács Sándor. A hatodik helyet szerezte meg: a férfi felnőtteknél Kondér Barna, a férfi tanuló korosztályban Gyalai Bence.