- kézilabda
- labdarúgás
- úszás

VIDEÓ LETÖLTÉSE

A női kézilabda Magyar Kupa negyeddöntőjében a Győri Audi ETO KC otthonában lépett pályára a Váci NKSE csapata. Kenyeres József edző lányai remekül helyt álltak az első félidőben, amikor is 18-14-re a hazaiak vezettek. A második játékrészben nőtt a különbség, és papírforma 36-26-os győri győzelem született. A kiírás szerint ezen az egy találkozón dőlt el az elődöntőbe kerülés. A váciak legeredményesebb gólszerzői: Orbán 7, Rózsa 4; Simon és Veszeli 3-3 gól.

Az NB II-es labdarúgó bajnokság Keleti-csoportjában szombaton elrajtolt a tavaszi szezon. A 16. fordulóban a váci együttes hazai pályán fogadta a Jászberényt. Vác-Újbuda LTC - Jászberény SE 1-1 (1-0)
A 20. percben Szabó Viktor remek labdát kapott az ellenfél kapujától 10 méterre. Két lépés után az öt és feles bal sarkáról a hosszú alsó sarokba lőtte a vezető találatot. A hosszabbítás harmadik percében Mohácsi 20 méterről célozta meg a váci kaput, és a lövése olyan jól sikerült, hogy a labda a lábak között utat talált a bal alsó sarokba.

A Pest megyei Úszó Csapatbajnokság I. fordulójára Százhalombattán került sor. A megyei csapatok közül ott volt az Érd, a Százhalombatta, a Kistarcsa, a Monor, és a Váci Vízmű SE. A váci csapatból nyert: Ofella Fanni, Prohászka Anna 3 számban, Bata Marcell, Madarász Péter, Bata Natali 2 számban, Noé Zsombor 3 számban, Mártha Stephani, és a 4x50 méter leány vegyes váltó, tagjai: Kovács Kitti, Molnár Tünde, Prohászka Anna, Bata Natali. Második helyezet lett: Boldizsár Viktor, Bársony Kata, Madarász Péter, Prohászka Bianka, Madudák Marcell 2 számban, Prohászka Ágnes, Mártha Stephani, Kovács Kitti, Madarász Mária, valamint a 4x50 méter fiú vegyesváltó, tagjai: Boldizsár Viktor, Madarász Péter, Bata Marcell, Petró Erik, és a 4x50 méter fiú gyorsváltó, tagjai: Winternitz Áron, Petró Erik, Petró Gábor, Boldizsár Viktor. Harmadik helyezést ért el: Noé Bálint, Straub Dominika, Bata Marcell, Lukács Kelemen, Boroncsok Dóra, Madarász Mária, Winternitz Áron, Noé Bálint és a 4x50 méter fiú vegyesváltó, tagjai: Boldizsár Valter, Madarász Péter, Bata Marcell, Petró Erik. Az első fordulót követően a pontversenyben a Százhalombatta vezet és 2. a Váci Vízmű SE.