-kézilabda
-labdarúgás
-asztalitenisz

VIDEÓ LETÖLTÉSE

Még jó pár forduló hátra van a női kézilabda bajnokság első osztályában a tavaszi szezonból, ennek ellenére az egyesületeknél megkezdődtek a tárgyalások a következő sorozat játékos keretének kialakításáról. A Váci NKSE elnöke, Kapos György három, most lejáró szerződéssel rendelkező játékossal megállapodott. Eszerint Orbán Adrienn további egy, Ábrahám Szilvia és Farkas Veronika újabb két esztendőre kötelezte el magát.

Az NB II-es labdarúgó bajnokság keleti csoportjának 20. fordulójában: Vác-Újbuda - Kazincbarcika 1-1. A találkozó 38. percében Binder szerezte meg a vendégek vezető gólját. A 70. percben egyenlített a Vác, amikor Kocsis remek labdát adott Bánátinak, aki higgadtan, a kapust is kicselezve gurította a hálóba a játékszert. Ezzel a döntetlennel és az eddig megszerzett 32 pontjukkal a váciak az 5. helyen állnak a bajnokságban.

Az NB I-es asztalitenisz csapatbajnokság Közép-csoportjában: Váci Reménység - Malév 7-11, és Veresegyház - Kőbánya SC 7-11. Az NB II-es bajnokságban: Váci Reménység II. - MTK Budapest 11-7. Az NB III-ban: Tápiógyörgye - Szentendre 7-11 és Váci Reménység III. - Esztergom 6-12.