Feltöltötte e107 - csütörtök 10 április 2008 - 17:15:14
-kézilabda
-labdarúgás
-evezés

Az NB II-es kézilabda bajnokságban a férfiaknál: Csömör - Váci KSE 21-22, Mogyoród - Solymár 28-30, Pilisvörösvár - Dunakeszi Magyarság 29-25. A hölgyeknél: Göd - Budakalász 32-20.

Az NB III-as labdarúgó bajnokság Mátra-csoportjában: Veresegyház - Gyöngyös 0-4 és Jászapáti - Dunakeszi Vasutas 4-1. A Pest megyei I. osztályban: Őrbottyán - Délegyháza 0-0. A megyei II. osztályban: Kisnémedi - Erdőkertes 0-2, Verőce - Vácrátót 2-2, Fót - Dunabogdány 1-4, Tahitótfalu - Pomáz 1-1, Szob - Aszód 0-1 és Mogyoród - Isaszeg 1-2.

A hétvégén a csepeli pályán a tavaszi hosszútávú versennyel megkezdődött az evezősök vízi szezonja. A hat kilométeres távon a Vác Városi Evezős Club sportolói közül nyert Hirling Zsolt a férfi felnőtt könnyűsúlyú egypárban, Szabó Katalin női felnőtt egypárban. A második helyen végzett a fiú serdülő négypár, melynek tagja volt Varga Péter, Osváth Péter, Farkas Tamás, Hanusz Gergely, kormányos: Berta Balázs. A negyedik helyen ért célba: a férfi felnőtt egypárban Kondér Barna, és női felnőtt egypárban Tölgyesi Brigitta. A hetedik helyen zárta a versenyt férfi felnőtt kettesben a Nógrádi Tivadar, Noé Gábor duó. Férfi felnőtt egypárban 11. lett Szabó Dániel, és 16. Hénap Zsolt. Férfi felnőtt könnyűsúlyú egypárban a 12. helyen végzett Bölkény Gergely és 13. lett Szász Norbert. Férfi ifi egypárban a 16. helyen végzett Kovács Sándor és 21. lett Hász Dániel.