- labdarúgás NB III.
- sulipóló
- Szektorlabda Emlékverseny

VIDEÓ LETÖLTÉSE

A másodosztályú kézilabda bajnokságban a férfiaknál: Rinyamenti KC – Szentendre 33-29. Az NB II-es bajnokságban a férfiaknál: Dunakeszi Magyarság – Pénzügyőr 41-32, Mogyoród – Láng SK 24-28, és Pilisvörösvár – Váci KSE 23-23. Az NB II –es női bajnokságban: Gödi SE – FTC II. 28-37.

Az NB III-as labdarúgó bajnokság hétvégi fordulójában: Dunakeszi Vasutas – Putnok 1-1 és Veresegyház – Eger 1-0. A Pest megyei I. osztályban: Nagykáta – Őrbottyán 1-2. A megyei II. osztályban: Pomáz – Szob 1-3, Dunabogdány – Püspökhatvan 4-0, Kisnémedi – Fót 3-1, Erdőkertes – Mogyoród 3-0, Aszód – Verőce 2-1 és Isaszeg – Tahitótfalu 2-1.

„Ma egy hete, hogy a váci általános iskolák birtokukba vették a váci uszoda nagymedencéjét, hogy aztán ott megmérettessenek: ki is a legjobb a vízilabdában!”
riport
„Az országos döntőbe jutott a 3-4. osztályosok között a Juhász Gyula Általános iskola, az 5-6. osztályosoknál a Piarista Gimnázium, 7-8. osztályosoknál a Radnóti Miklós Általános iskola fiú csapata, míg a lányok közül a Juhász Gyula Általános Iskola.

A Vác Városi Evezős Klub sportolói elindultak a Szegeden megrendezett tájékoztató versenyen. Versenyszámában Szabó Katalin és Galambos Péter 2. lett, Hirling Zsolt a 3., Tölgyesi Brigitta az 5. helyen végzett. A Szegedi nemzetközi Dr. Simády Béla emlékverseny első napján nyert a férfi felnőtt kétpárban a Hirling Zsolt – Varga Tamás egység, versenyszámában második lett a Szász Norbert – Kondér Barna páros, Szabó Katalin, és a Farkas Tamás – Hanusz Gergely duó. A második nap nyert a férfi felnőtt négypár, melynek tagja volt Galambos Péter, Hirling Zsolt, a ferencvárosi Varga T. Csaba és a bajai Varga Tamás. A második helyen végzett a Szász Norbert – Bölkény Gergely és a Tölgyesi Brigitta – Szabó Katalin páros, valamint a férfi négypárban elindult válogatott, melyben helyet kapott Szabó Dániel is.

Szigetszentmiklóson a Fehér Miklós Szektorlabda Emlékversenyen folytatódtak a selejtezők a májusi Európa-bajnokságra. A váciak nagy reményekkel vágtak neki a versenynek, és sikerélményekkel gazdagodva tértek haza. A versenyre rekord nevezés érkezett, köztük a Happy Pack Váci Szektor SE játékosaié, Laczkó Balázsé, Szathmáry Károlyé és Kollár Tiboré. Szathmáry Károly az ötödik helyen végzett, még Laczkó és Kollár a csoportmeccsek során kiesett. Az ifiknél a 3. helyen zárta a versenyt Kollár Tibor. A párosok küzdelmeiben a Szatmáry – Laczkó kettős a 2. helyet szerezte meg.

Szombatra egy sporteseményt szeretnék a figyelmükbe ajánlani! Május 3-án, 17 órától rendezik meg a Váci NKSE – Dunaferr első osztályú női bajnoki kézilabda mérkőzést a sportcsarnokban.