- birkózók köztársasági rangsorversenyének döntője
- első osztályú labdarúgó bajnokság
- XX. Chazár András Úszó Emlékverseny
- Pest megyei diákolimpia városi asztalitenisz bajnoksága

A birkózók köztársasági rangsorversenyének döntőjét Miskolcon rendezték meg. Az 1. helyért a Vasas és a Gumi Profi Váci Forma SE csapata mérkőzött meg.
Kötöttfogásban az 55 kilóban Tőzsér, 60 kilóban Oláh kikapott, a 66 és 74 kilóban egyaránt elindult Dreschler mindkétszer győzött, a 84 kilógrammban és 96 kilógrammban Bárdosi 1-1 győzelmet és vereséget ért el, 120 kilóban Aubéli vereséget szenvedett. Szabadfogásban az 55 kilósok között Tőzsér nyert, 60 kilóban Oláh, 66 kilóban Dencsik, 74 kilógrammban Szabó Gergő kikapott, 84 kilóban Gyurasits nyert, 96 kilóban Nunajev kikapott, 120 kilós súlycsoportban Aubéli vereséget szenvedett. A csapatversenyt 28-24-re a Vasas nyerte meg és ezüstérmes lett a váci csapat.

Az első osztályú labdarúgó bajnokságban a tavaszi fordulóból előrehozott mérkőzéseket rendeztek a hétvégén. A Dunakanyar Vác együttese Paksra látogatott. A hazaiaktól az őszi első fordulóban 2-0-s vereséget szenvedett Gergely Károly edző csapata, amely ezúttal gól nélküli döntetlent ért el idegenben.

Szombaton rendezték meg a 20. Chazár András Úszó Emlékversenyt a váci fedett uszodában. A rendezvény nemzetközivé vált a jeles évfordulóra, mert jelen volt a szlovákiai Losonc Hallássérült intézetének csapata is. Az emlékversenyen 10 iskola 78 versenyzője indult el, akik 13 versenyszám 52 futamában mérhették össze tehetségüket. A váci iskolát 13 diák képviselte, akik 7 első, 4 második, 4 harmadik, 3 negyedik, 3 ötödik, 1 hetedik, 2 nyolcadik és 1 kilencedik helyezést értek el. Összesítésben a 10 csapat közül a Budapest Siketek nyertek, 2. lett a Budapesti Nagyothallók csapata és a 3. helyen végzett a váci Chazár András Iskola.

A váci Földváry Károly Általános Iskolában november 28-án került sor a Pest megyei diákolimpia városi asztalitenisz bajnokságára. Lányoknál a IV. korcsoportban első helyezett lett Latrovszky Ágnes a Földváry Károly Általános Iskola, a második helyen végzett Tumbász Luca a Karolina Katolikus Általános Iskola és a harmadik helyen zárta a versenyt Erőss Tímea az Árpád Fejedelem Általános Iskola diákja.