- Nyílt Evezős Vidék Bajnokság
- Grand Prix úszóverseny
- Vízilabda Duna Kupa

VIDEÓ LETÖLTÉSE

A Nyílt Evezős Vidék Bajnokságon ott voltak a Vác Városi Evezős Club sportolói is. A váciak 11 első, 10 második, 5 harmadik, 4 negyedik valamint egy-egy ötödik, és hatodik helyezéssel az egyesületek pontversenyében a 3. helyen végeztek, 24 egyesület között. A váciak közül nyert: férfi veterán kormányos nélküli négyesben a Selmeczi József, Bácskai Zoltán, Nógrádi Tivadar, Noé Gábor alkotta egység, férfi tanuló kormányos négypárevezősben a Csiszár Péter, Dávid Patrik, Farkas Norbert, Pap Márkó, kormányos: Gyalai Bence alkotta csapat, női tanuló kétpárevezősben a Kurdi Laura, Bácskai Dominika kettős, férfi felnőtt egypárban Galambos Péter, női felnőtt egypárban Szabó Katalin. Leány mini egypárban 13 éveseknél Pornói Dóra, férfi felnőtt kétpárban a Varga T. Csaba, Galambos Péter páros, férfi veterán kétpárban a Noé Gábor, Nógrádi Tivadar páros, női tanuló egypárban Bácskai Dominika. A férfi veterán négypárban a Selmeczi József, Mácsik Miklós, Noé Gábor, Nógrádi Tivadar alkotta egység, a férfi felnőtt négypárban a Juhász, Kelemen, Szél és Szabó Dániel alkotta quartett.

A Váci Vízmű Sportegyesület versenyzője, Kanda Ágnes május végén a Pozsonyban megrendezett 46. Grand Prix úszóversenyen vett részt. A váci lány 100 méter mellúszásban 3. helyezést, 50 méter mellúszásban 5. helyezést ért el.

Négy csapat részvételével Vácott került sor az 1996-os születésűek részére kiírt Vízilabda Duna Kupa utolsó fordulójának mérkőzéseire. A Leányfalu KÓPÉ csapata 19-13-ra, majd 17-9-re nyert a Sportmax ellen. A Váci Vízilabda SE gárdája a gödiekkel játszott és előbb 17-4-re, majd 17-9-re nyert. A tornát a Váciak nyerték meg, 2. lett a Göd, 3. a Leányfalu és a 4. helyen végzett a Sportmax csapata. A legjobb kapus a leányfalui Simon Henrik, a legjobb játékos a váci Dudinszky Zalán lett.

A Titán Sportegyesület 2000-es korosztályú labdarúgó csapata 6 csapatos tornán vett részt június második hétvégéjén. Eredmények: Titán SE - Gödöllő 3-0, Titán SE - Acsa 4-0, Titán SE - Diósjenő 3-0, Titán SE - BSE 5-1. A tornát a Titán SE csapata nyerte meg.