- szabadfogású birkózás
- szivacskézilabda bajnokság
- ifjúsági kajak-kenu
- középiskolai vízilabda bajnokság

Angliában szerepelt a magyar szabadfogású birkózó válogatott, ahol Hatos Gábor, Veréb István, Kiss Gergő mellett ott volt a váci Aubéli Ottó is. Minden súlycsoport küzdelemi két napon át zajlottak. Scheffeildben a Brit Grand Prix versenyen kitűnő erőben versenyzett a Gumi-Profi Váci Forma SE birkózója, aki megnyerve minden összecsapását az első helyen végzett súlycsoportjában.

Az elmúlt hétvégén került sor a váci sportcsarnokban az Adidas-Student Comfort szivacskézilabda bajnokság fiú és lány országos döntőjére az 1999-es korcsoportban. A csapatokban 3+1 játékos szerepelt. Mind a lányoknál, mind a fiúknál 8-8 csapat vett részt két négyes csoportra osztva. Szombaton a csoportmérkőzésekre került sor, vasárnap pedig a helyosztók és a döntők zajlottak. A fiúk mezőnyében versenyző Váci KSE csapata magabiztosan jutott az elődöntőbe. A Nyári Bálint, Pálffy Krisztián, Bognár Alex, Bíró Richárd, Majer Ákos alkotta gárda legyőzte 19-10-re az Újkigyós, 23-13-ra a Celldömölk, és 28-21-re a Tata csapatait. Az elődöntőben 18-15-re vereséget szenvedtek a Kassa DSE-Budapest csapatától. A bronzmérkőzésen a Tata együttese 22-21-re bizonyult jobbnak Kata Roland edző csapatánál. A fiúknál a Tisza Volán csapata nyert, 2. lett a Kassa DSE Budapest, 3. a Kőkúti DSE Tata és a 4. helyen végzett a Váci KSE. A lányoknál a Budapest-Bank FTC csapata végzett az első helyen, 2. lett a Szilágyi ISK Dunaújváros, 3. az UKSE Szekszárd, és a 4. helyen fejezte be a szivacskézilabda bajnokságot az Óbudai Kézilabda SE csapata.

Saint-Gobain Kupa, I. Felnőtt válogató, ifjúsági kajak-kenu tájékoztató versenyt rendezett a magyar szövetség Szegeden. A Váci Vasutas Sportegyesület versenyzői közül a K-2 női felnőtt 200 méteres számban 2., K-2 női felnőtt 1000 méteren 3., a K-2 női felnőtt 500 méteren a 4. helyen ért célba a Csernák Petra - Csernák Edina páros.

Befejeződött Vác város 2008. évi középiskolai vízilabda bajnoksága. A résztvevő öt iskola csapatai körmérkőzéses rendszerben döntötték el a bajnoki cím és a helyezések sorrendjét. A bajnok a Boronkay György Műszaki Középiskola csapata lett, 2. helyezést ért el a Piarista Gimnázium, 3. lett a Madách Imre Gimnázium, 4. helyen végzett a Király Endre Szakközépiskola és az 5. helyet szerezte meg az I. Géza király Közgazdasági Szakközépiskola csapata.