- NB-II sakk
- atlétkia
- tenisz

VIDEÓ LETÖLTÉSE

Befejeződtek az NB II-es sakk csapatbajnokság Erkel-csoportjának küzdelmei, melyben részt vett a Váci SC SE és a Gödi SC csapata is. A 12 csapatos bajnokságban a váciak a 7. helyen végeztek 68,5 pontot gyűjtve. Nagyon szoros volt az élmezőny, mert a 2. helyezett Fóti SE gárdája 75 pontot gyűjtött. A Gödi SC csapata az utolsó helyen végzett 36,5 ponttal.

A két hét múlva kezdődő csehországi Európa-bajnokságra készülő U19-es labdarúgó válogatott hétfőn a Vác vegyes csapata ellen játszott előkészületi mérkőzést. Vác-Újbuda LTC – U19 válogatott 0-2. A gólokat Simon András és Lengyel Dániel szerezte.

Az INAS- FID Atlétikai Európa-bajnokságot Angliában rendezték meg. Manchesterben ott voltak a Váci Reménység Egyesület versenyzői is. Molnár Klaudia egyéni pentatlonban, melyben távolugrás, gerelyhajítás, diszkoszvetés, 200 méter és 800 méter síkfutás szerepelt a 2. helyen végzett. Gerelyhajításban 2., 4x100 méteres váltóban 2., 100 méter gátfutásban 3., magasugrásban 3. és távolugrásban az 5. helyen végzett. Keresztesi Erika 4x400 méteres váltófutásban 1., 400 méter síkfutásban 5., 200 méter síkfutásban 4., 100 méter síkfutásban pedig a 7. helyen végzett. Fonódi Gábor 100 méter síkfutásban a 15., 200 méter síkfutásban a 13., 400 méter síkfutásban a 9. helyen fejezte be a versenyt.

A Váci Röpte Sportegyesület a közelmúltban rendezte meg a II. Házy Béla bácsi tenisz Emlékversenyt. Női egyéniben körmérkőzés alapján döntötték el a végső sorrendet. Az emlékversenyt Ferenczi Adrienn nyerte meg, 2. lett Perlusz Mariann, a 3. helyen végzett Tábor Regina és 4. lett Bálint Viktória mindannyian a Röpte SE sportolói. A férfiak versenyét a Liget TE versenyzője, Bolgár János nyerte meg, a 2. helyen végzett a Liget TE versenyzője Ifj. Sziber Zoltán, 3. lett a fóti Kocsis Bence és a váci Trajber Csaba. A férfi egyéni vigaszversenyt Bodó Péter a Galga TE teniszezője nyerte meg.