-Férfi kézilabda bajnokság
-Duatlon verseny
-Űszás: Matrica Kupa
-Országos Junior és Serdülő Gátfutó Bajnokság

A Váci KSE-Taxi2000 csapata 32-28-ra nyert a Komló ellen a másodosztályú férfi kézilabda bajnokság rangadóján és átvette a vezetést a bajnokságban. A mérkőzés elején még a vendégek vezettek, majd fordítottak a váciak és elhúztak 2-3 góllal. A második félidőben lassan fogyott a hazaiak előnye, a 44. percben pedig már csak egy góllal vezettek a fiúk. Később a váciaknál visszaállt a 4 gólos előny, mely végül a lefújásig meg is maradt. A játékosaink közül Nikolicza 10, Simányi 8, Mórocz 7, Munkácsi és Kökény 2-2, Tyiskov, Barnyák és Szikra 1-1 gólt szerzett.

A Váci ifjúsági Sportegyesület Triatlon Szakosztálya október 23-án, vasárnap megalakulásának 25 évfordulója alkalmából duatlon versenyt rendezett, ahol valóban nem a győzelem, hanem a részvétel volt a fontos. A sportolók különböző távokon mérték össze erejüket. A verseny futással kezdődött, majd egy hosszabb kerékpározás következett, végül ismét egy rövidebb, intenzívebb futótáv várt a résztvevőkre. Az eredményekről honlapunkon az estv.hu oldalon olvashatnak.

Százhalombattán rendezték meg az első Matrica Kupa országos utánpótlás úszóversenyt, melyen ott voltak a Váci Vízmű SE versenyzői is. Kertész Kevin a dobogó második fokára állhatott fel, Lencsés Noel szintén a második helyen végzett, két versenyszámban is . Harmadik lett Lencsés Noel, Boroncsok Dóra, Ladjánszki Zsófia, Boldizsár Viktor, és Feles Diána. Molnár Tünde kétszer, Boldizsár Valter pedig háromszor állhatott fel a dobogó harmadik fokára. A résztvevő 17 egyesület közül az összesített pontversenyt a Jövő SC Veolia csapata 535 ponttal nyerte meg, a Váci Vízmű SE 117 pontot gyűjtve pedig a 7. helyen végzett.

A Váci Reménység Egyesület sportolói részt vettek a Budapesti Ikarusz pályán megrendezett országos junior és serdülő ügyességi és gátfutó atlétikai csapatbajnokságon. Serdülő leányoknál súlylökésben nyert Szegner Dominika, Moravcsik Angéla, Jancsik Alexandra, Erős Lilla és a Fuschh Angela alkotta csapat. A serülő fiúknál gerelyhajításban 3. helyezést ért el Kosztolányi Bence, Kemenes Miklós, Dorogi Róbert, és Kiszelák Nikolasz. A junior leányoknál gerelyhajításban 4. lett Havasi Renáta, Barka Dóra, Molnár Klaudia és Szabó Borbála. A junior fiúknál gerelyhajításban 2. helyezést ért el a Kurdi Máté, Adame Máté, Kiss Iván és Havasi Gábor alkotta csapat.