News Item: : SPORT
(Category: Hírek)
Posted by NAT
péntek 18 november 2011 - 16:17:29

Vác NB II-es futsal csapata győzött a bajnokság 8. fordulójában, a Váci VSE csapata pedig két vereséggel folytatja a bajnokságot.

A Szuperinfó Vác csapata 12-3-ra nyert a Szegedi TE EHÖK SE gárdája ellen idegenben, az NB II-es futsal bajnokság 8. fordulójában A váciak Bánáti 3, Hirt, Weisz, Rábold, Besenyei és Farkas 1-1 találatával már 8-0-ra vezettek az első 20 percet követően. A második játékrészben kiegyenlítettebb lett a játék, ekkor a hazaiak 3 gólt is szereztek, míg a váciak Weisz 2, Murár és a kapus Borszéki góljaival 9 gólos győzelmet arattak. Még egy eredmény a bajnokságból: a rivális Dunakeszi Kiniozsi csapata 13-5-re verte meg a Bábolna gárdáját.

Az NB III-as labdarúgó bajnokságban: Pest megyei I, I/B II és III. osztályban számos gól esett. Az eredményeket honlapunkon az estv.hu oldalon olvashatják.

Az OB II-es vízilabda bajnokság második fordulójában a váci strand fedett medencéjében mérkőztek meg a csapatok. A Váci Vízilabda SE gárdája előbb a dunaújvárosi főiskolások ellen szállt vízbe. A mérkőzés első két negyede kevés gólt és 3-3-as döntetlent hozott. Később megnőtt a találatok száma, amikor is az egyetlen hazai találatra öt újvárosi válasz érkezett. A hajrában sikerült szépíteni, ám végül a rivális nyert 8-6-ra. A váciak góljai közül Pintér 4-et, Rácskay és Szabó 1-1 gólt szerzett.
A csapat második mérkőzésén az élen álló Tatabánya volt az ellenfél. Csapatunkmár a mérkőzés felénél 9 gólos hátrányban volt. Ez különbség az utolsó két negyedben tovább nőtt és így végül a Tatabányaiak nyertek 21-11-re. Csapatunkból Csőke 8 találatig jutott, mellette Hoffmann, Majer és Rácskay egy-egy gólt szerzett.

A hétvégére két sporteseményt ajánlok a figyelmükbe! November 19-én, szombaton 13 órától kezdődik a Dunakanyar Vác – Szolnok NB II-es bajnoki labdarúgó mérkőzés. November 20-án, vasárnap 18 órakor a Váci KSE Taxi2000 csapata a Várpalota együttesével mérkőzik meg.
Látogassanak ki a meccsekre és szurkoljanak a hazai csapatoknak.