Posted by NAT
szerda 18 január 2012 - 16:33:31

Négy gólos sikert ért el a másodosztályú futsal bajnokságban a Vác csapata, az első osztályú asztalitenisz csapatbajnokságban kikapott a Reménység együttese.
Szerk: Kovacsics J.

Biztos győzelmet aratott másodosztályú futsal csapatunk a bajnokság 15. fordulójában: Szuperinfo Vác – Gyöngyös 9-5. Vén Gábort szerezte a váciak első találatát a 4. percben, majd az első játékrészben a további 3 hazai gólra csak egy válasz érkezett. A félidő végül háromgólos váci fórral zárult. A második 20 perc rosszul kezdődött csapatunk számára, mivel 4-3-ra felzárkózott ellenfelünk, de szerencsére a váciak ezt követően megrázták magukat és két perc leforgása alatt megduplázták góljaik számát és simán nyerték meg az összecsapást. A csapatból Vén Gábor és Bozori Balázs 3-3, Besenyei Ferenc 2, valamint Greff Ádám 1 gólt szerzett. A rivális Dunakeszi együttese 5-2-re győzte le a RAFC együttesét.

Megkezdte a felkészülést a másodosztályú labdarúgó bajnokságra a Vác csapata. Az edzések mellett immár edzőmérkőzéseken is erősödik és alakul a gárda. Az első mérkőzését az NB III-as Hatvan csapatával játszották le Híres Gábor edző fiai, akik 1-0-s első játékrészt követően 3-1-re nyertek. A Szérüskerti műfüves pályán lejátszott találkozón Berki, Palásthy Norbert és Albert góljaival nyertek a váciak.

Vereséget szenvedett az első osztályú asztalitenisz csapatbajnokság 12. fordulójában a váci együttes: Váci Reménység – Pénzügyőr II 4:14. A listavezető ellen párosban csak a Buzás Zoltán, Jóna András duó tudott nyerni, egyéniben Jóna András 2, Agócs Péter 1 mérkőzést nyert meg.