News Item: : Sporthírek
Posted by mjudit
péntek 20 január 2012 - 16:02:56

A Váci KSE kézilabda csapata felkészülési mérkőzésen nyert a Szentendre ellen, a Vasas labdarúgói pedig 1 góllal voltak jobbak a váciaknál.

Az IPG Hungary Váci KSE Taxi2000 férfi másodosztályú kézilabda csapata lejátszotta első felkészülési mérkőzését. Végeredmény: Váci KSE – Szentendre 34-24. Csík János vezetőedző mindenkinek lehetőséget adott, így a felnőtt mérkőzésen először szereplő Keserű Norbert kapusnak is. A csapatból Gábori 6, Tyiskov és Mórocz 5-5 gólt dobva volt a legeredményesebb játékosunk.

Az újdonsült Vasas-vezetőedző, Urbán Flórián kérésére a piros-kékek első csapatával mérkőzött meg a Dunakanyar Vác gárdája a Fáy utcai műfüves pályán. Végeredmény: Vasas - Vác 2-1. A félidő hajrájában egy szép akciót követően Franyó 10 méterről a bal alsó sarokba lőtte a labdát.. A második játékrészben Tányéros megsérült, majd a próbajátékon szereplő Kiss is, így az utolsó 20 percet emberhátrányban játszotta együttesünk. A Vasas ezután előbb egyenlíteni tudott, majd Farkas távoli lövésével szerezték meg a győzelmet a fővárosiak.

A tavaly tragikus hirtelenséggel elhunyt Oláh Róbert emlékére, első alkalommal rendeztek, labdarúgó tornát. Az eseményt Benkő Tamás az MLSZ Pest Megyei Igazgatója nyitotta meg. Az első helyet a Sződ csapata szerezte meg, 2. lett a Vác VLSE edzők gárdája, és a 3. helyen a Csabagyöngye végzett. A szervezők tervei között szerepel, hogy az elkövetkezendő években hagyományt teremtenek az emléktornánból.