News Item: : Sport.
Posted by NAT
hétfő 23 január 2012 - 15:55:25

Veszprémben 1 góllal kapott ki női első osztályú kézilabda csapatunk, a Vasas vendégeként 2-1-re kikapott a Vác NB II-es labdarúgó csapata, döntetlent ért el Gödöllőn a Reménység NB II-es asztalitenisz csapata.
Szerk: Kovacsics J.

Egy góllal kapott ki a Vác első osztályú női kézilabda csapata a bajnokság hétvégi fordulójában: Veszprém Barabás KC – Váci NKSE 27-26. Az első percekben a váciak kétgólos előnyt szereztek és ezt a 18. percig meg is tudták őrizni. A félidő hajrájában fordítottak a hazaiak, ekkor a váciak 6 percig nem tudtak betalálni a veszprémi kapuba. 15-13-as hazai vezetéssel kezdődött a második játékrész de szerencsére gyorsan kiegyenlítettünk. Nem tartott sokáig örömünk, mert ismét 3 góllal elhúztak a hazaiak. Az 55. percre ledolgozták a váciak hátrányukat, majd átvették a vezetést. A 60. percben fordítottak a hazaiaknak és még kiegyenlíthettek volna a váciak, de 5 másodperccel a meccs vége előtt kihagytak egy hétméteres, így a hazaiak nyertek egy góllal. A váciak közül Klivinyi 10, Uhrakova 6 gólt dobva volt csapata legeredményesebb játékosa.

Az újdonsült Vasas-vezetőedző, Urbán Flórián kérésére a piros-kékek első csapatával mérkőzött meg a Dunakanyar Vác labdarúgó együttese a Fáy utcai műfüves pályán. Vasas - Vác 2-1. A félidő hajrájában egy szép akciót követően a kapusról kipattanó labdát Franyó lőtte 10 méterről a bal alsó sarokba. A második játékrészben Tányéros Ádám ismét megsérült, majd a próbajátékon szereplő Kiss Róbert is, így az utolsó 20 percet emberhátrányban játszotta csapatunk. A Vasas ezután előbb egyenlíteni tudott, Beliczky 11-esét megfogta Héger, de a kipattanót már a hálóba fejelte az angyalföldek támadója, majd Farkas távoli lövésével szerezték meg a győzelmet a fővárosiak.

9-9-es döntetlent ért el az NB II-es asztalitenisz csapatbajnokság 10. fordulójában a Gödöllő otthonában a Váci Reménység II. csapata. A váci csapatból a párosok közül nyert a Sági Bence, Lovas Dániel kettős, egyéniben Lovas Dániel 3, Sági Bence és Klucsár Péter 2-2 és Lovas Péter 1 mérkőzést nyert meg.