News Item: : Sporthírek
Posted by mjudit
szerda 01 február 2012 - 16:20:18

A Vác másodosztályú férfi kézilabda csapata 5 góllal kapott ki a Fraditól, NB II-es futsal együttesünk biztosan verte meg a csömörieket.

Szerk.: Kovacsics J.

Az IPG Hungary-Váci KSE-Taxi2000 csapata felkészülési mérkőzésen 30-25-re vereséget szenvedett az első osztályú Ferencvárosi TC-PLER együttesétől. Az első félidőben még szoros volt az állás, majd a második játékrész közepétől csapatunknak elfogyott az ereje, és a betegségek miatt, amúgy is rövid kispadról Csík mester sem tudott frissíteni, így a tízperces gólszünetünk el is döntötte a mérkőzés kimenetelét. A váciak közül Szikra 5, Kovács, és Nikolicza 4-4 góllal volt csapata legeredményesebb játékosa.

Az NB II-es futsal bajnokság Keleti csoportjának 17. fordulójában: Szuperinfo Vác – Rubeola FC Csömör II. 9-3. Már a 34 másodpercben megszerezte a hazai gárda a vezetést, amit késöbb meg is triplázott. Az első játékrészben azonban már a hazaiak nem találtak a kapuba, viszont a vendégeknek sikerült megszerezniük a szépítő gólt. A szünetet követően ismét a szuperinfósok szereztek gólokat, amivel biztossá tették vezetésüket. A mérkőzésből hátralévő időben ugyan lefaragtak hátrányukból a csömöriek, de csapatunk győzelmét már nem veszélyeztették. A váci játékosok közül Besenyei4, Bozori , Farkas , Greff és Vitányi egy-egy találatot szerzett.A váciak február 3-án, pénteken este fél kilenctől Dunakeszin a Radnóti Gimnázium tornatermében a helyiek elleni rangadón lépnek majd pályára.

A Magyar Evezős Szövetség szervezésében idén is megrendezték a Hármashatár-hegyen az evezősök erdei futóversenyét. A versenyen való részvétel az evezős „A” és „B” kerettagok részére kötelező volt! A Vác Városi Evezős Club sportolói közül 3. lett a férfi ifjúsági korcsoportban Csiszár Péter, a tanulóknál Tóth Viktor, a női ifi korosztályban pedig Kurdi Laura. A 4. helyen ért célba a felnőtt nők között Szabó Katalin, 5. lett a férfi serdülő mezőnyben Tomola Zoltán és a 6. helyen fejezte be a versenyt Priebelszki Levente.