News Item: : Sporthírek
Posted by mjudit
hétfő 13 február 2012 - 14:22:00

Négy góllal nyert de nem jutott tovább a női kézilabda EHF Kupában a váci csapat, két edzőmeccsén is vereséget szenvedett a Dunakanyar Vác labdarúgó együttese.

Szerk.: Kovacsics J.

A női kézilabda EHF Kupában a nyolcaddöntő első mérkőzésén Törökországban 35-28-ra kikapott csapatunk. A Piyango elleni visszavágóra vasárnap került sor. Az első félidőben remekeltek a váci lányok, akik harminc perc elteltével 6 gólt behoztak hátrányukból. A szünetet követően felváltva estek a találatok, de csak nem akart megszületni a 7 gólos vezetése a váciaknak. A 44. percben megtört a jég és behozták a lányok az Ankarában összeszedett hátrányukat. Sajnos az utolsó negyedórában a vendégek erőre kaptak és felzárkóztak 2 gólra. A hajrában a hazaiaknak már csak a győzelem megszerzése volt a tét, a továbbjutás sajnos elúszott, mivel 24-20-ra sikerült csak megverni ellenfelünket. A váci játékosok közül Klivinyi 7, Tápai, és Barján 4-4, Kirsner valamint Uhrakova 3-3, Baross 2, és Fülöp 1 gólt ért el.

A Dunakanyar Vác NB II-es labdarúgó csapata a hideg ellenére is folyamatosan játssza előkészületi meccseit. Felcsúton a Videoton Puskás Akadémia együttesétől 2-0-ra kaptak ki a váci fiúk. A hazaiak góljait Elek, valamint Macsicza szerezte. Mogyoródon a BKV Előre gárdájával is játszott a váci labdarúgó csapat. Itt a 2. játékrészben esett gólokkal 2-1-re nyertek a fővárosiak. A mérkőzésen azok kaptak lehetőséget, akik eddig kevesebb szerephez jutottak a keretből. Gólunkat Juhász Bence szerezte, míg a BKV mindkét gólját Takács lőtte.