News Item: : Sporthírek
(Category: Hírek)
Posted by mjudit
hétfő 12 március 2012 - 15:40:51

Másodosztályú labdarúgó csapatunk vereséget szenvedett a Ceglédtől, váci futsalosaink biztos győzelmet arattak a rájátszásban.

Szerk.: Kovacsics J.

A Dunakanyar-Vác együttese 1-0-ra kikapott Cegléden az NB II-es labdarúgó bajnokságban. Az első 45 perc gól nélküli döntetlennel ért véget. A szünet után a 63. percben egy szabadrúgást követően Kenderes juttatta a labdát a váci kapuba ezzel megszerezve a vezetést a ceglédieknek. A hátralévő időben bár voltak helyzetek, ezeket nem tudta kihasználni a Vác, így maradt az egy gólos hazai győzelem.

Megkezdődött az NB II-es futsal bajnokság rájátszása. A Keleti csoportban az élen záró váciak a Monort megverték 9-1-re. Már a 2. percben megszületett az első váci gól, ezt pedig a hátralévő 18 perc alatt összesen még 5 követte. A vendégek ebben a játékrészben csak egyszer tudták bevenni a váciak kapuját. A fordulást követően már csak a mieink értek el újabb találatokat, és ezzel biztosan nyerték meg a mérkőzést. A váci csapatból Besenyei Ferenc 4, Styevkó Gábor 2, Farkas Viktor és Weisz Tamás 1-1 gólt ért el. A együttesünk legközelebb kiírással ellentétben pénteken este a Vácott fogadják majd a Dunakeszi gárdáját.

Kadet birkózó szabadfogású és női rangsorversenyt rendeztek Nagykanizsán. Szabadfogásban a 11 súlycsoportban összesen 81 versenyző lépett szőnyegre. A Váci Forma SE sportolói közül a 46 kilogrammos súlycsoportban 2. lett Csölle Zoltán, az 50 kilogrammos mezőnyben a 2. helyen végzett Csölle Krisztián. A 63 kilogrammos súlycsoportban 3. lett Asztalos Gábor, a 69 kilogrammban nyert Nagy Péter.