-kézilabda
-labdarúgás
-úszás
-bírkózás

A másodosztályú kézilabda bajnokság Nyugati csoportjában a férfiaknál kétgólos győzelmet ért el hazai pályán a Szentendre csapata. Az NB II-es bajnokság, Északi-csoportjában a férfiaknál idegenben nyert a Mogyoród, a két szomszédvár rangadóján Dunakeszin győzött a Váci KSE csapata. Az NB II-es bajnokság Északi-csoportjában a nőknél a Veresegyház idegenben kapott ki 3 góllal, a Göd pedig nyerni tudott 24-29-re, míg a Szentendre hazai pályán kapott ki.

A Dunakanyar-Vác labdarúgócsapatának a ligabajnokságban szereplő gárdája is két gólos vereséget szenvedett a Fehérvártól. Dunakanyar-Vác – FC Fehérvár 0-2.
Az NB III-as labdarúgó bajnokság Mátra-csoportjában: Nagykáta – Dunakeszi Vasutas 1-4, a dunakesziek góljait Lőrincz (2), Gyetván, és Wágner lőtte. Veresegyház – Putnok 1-2, a veresiek találatát Hutter szerezte. A Pest megyei I. osztályú bajnokságban Érd – Őrbottyán 1-0, Fót – Tápiószecső 2-3. A megyei II. osztályban: Verőce – Dunabogdány 1-1, Kisnémedi – Gödöllői EAC 4-1, Tahitótfalu – Piliscsaba 3-0, Erdőkertes – Pilisvörösvár 1-2.

Zalaegerszeg adott otthont a XI. Országos Rövidpályás Úszó Vidék Bajnokságnak. A versenyen ott voltak a Váci Vízmű SE úszói is. Országos Bajnoki címet szerzett versenyszámában: Prohászka Anna 3 számban, valamint Noé Bálint. A második helyen végzett: Prohászka Anna 4 számban, aki 100 méter vegyesúszásban 1996-os születésűként új országos évjáratos csúcsot úszott. Második lett még Bata Natali 3 számban. A 3. helyen ért célba: Noé Bálint, Prohászka Anna, Madarász Mária 2-2 számban és Bata Natali. A Budapest Bajnokságon Kanda Ágnes második lett az 50 méteres női mellúszásban.

A Ferencvárosi Torna Club szervezésében került sor az U23-as kötöttfogású birkózó versenyre, egyben junior válogatóra, melyen 45 birkózó vett részt. A 120 kilogrammos súlycsoportban Nunajev Juszup a Gumi-Profi Váci Forma SE versenyzője első helyezést ért el. A Papp László emlékversenyre, mely egyben Ifjúsági kötöttfogású válogató is volt 57 induló nevezett be. Az 54 kilogrammos súlycsoportban 3. lett Szabó László a Gumi-Profi Váci Forma SE birkózója.