News Item: : Sporthírek
Posted by mjudit
szerda 18 április 2012 - 15:46:39

Pár napon belül második kétgólos idegenbeli győzelmüket aratták futsalosaink. Nem sikerült pontot szereznie a váci pólógárdának a férfi OB II-es vízilabda bajnokság alapszakaszbeli 7. fordulójában.

Pár napon belül második kétgólos idegenbeli győzelmét aratta a futsal NB II Keleti csoportjában továbbra is veretlen váci gárda: Monor SE – Szuperinfó Vác 4-6.
Az első félidő feléig megszerzett kétgólos váci előnyt ugyan a 15. percben szűkítették a hazaiak, de a szünetre visszaállt a különbség. A második játékrész első felében ismét dupláztak a mieink és már 5-1-re is vezettek, majd két gyors találattal felzárkózott a Monor. A véghajrában aztán egy gyors gólváltással ki is alakult a végeredmény. A féltucat váci gólon hárman osztoztak: Besenyei Ferenc, Styevkó Gábor és Weisz Tamás egyaránt kétszer talált a kapuba.

A férfi OB II-es vízilabda bajnokság alapszakaszbeli 7. fordulójában nem sikerült pontot szereznie a váci pólógárdának. A mieink a tatabányai dupla körben előbb a nagyobb játékerőt képviselő dunaújvárosiak ellen remekül helytálltak ugyan, de a lefújáskor az ellenfél örülhetett a 6-5-ös győzelmének. A folytatásban aztán a listavezető hazaiak ellen simán érvényesült a papírforma. Ezen a mérkőzésen gyakrabban rezdültek a hálók és a végére 20-11-es tatabányai győzelem alakult ki. Az alapszakasz május elején sorra kerülő zárófordulójában a már biztosan csoportutolsó Váci VSE egy alkalommal száll majd medencébe.

A hétvégén 9. alkalommal rendezték meg a Mészkőember Hegyi Időfutam Versenyt Légrádi Béla sportember emlékére. A Külső Gombási Útról induló megmérettetésre több mint 200 bringás érkezett az ország számos pontjáról. Nyolc kategóriában, felnőttek, gyerekek, férfiak és nők mérték össze tudásukat..Somoghy Attila főszervező híradónknak elmondta: terveik szerint jövőre a Dunakanyar legnépesebb mezőnyét felvonultató kerékpárversenyen, a megszokottól hosszabb távon indulhatnak majd a sportolók. A vasárnapi futam eredményeit a meszkoember.mindenkilapja.hu oldalon tekinthetik meg.