Posted by NAT
csütörtök 07 február 2013 - 08:33:32

Nem várt nagyarányú vereségbe szaladtak bele NB I-es asztaliteniszezőink a pontvadászat 11. fordulójában.
A váci futsalosok viszont a papírformának megfelelően gólszüretet rendeztek idegenben.

Súlyos, 15:3-as vereséget szenvedtek hazai asztalok mellett a Váci Reménység pingpongosai.
A két páros találkozót egyaránt 3:1-re veszítették el a váciak, majd ez az eredmény jellemzővé vált az egyéni mérkőzéseken is: a 15 elvesztett partiból kilencen maradtak alul a mieink egy győztes játszmával. A váciak alapcsapatából Agócs Péter betegsége miatt hiányzott. Martinecz Gyula két mérkőzést nyert, Héjj Marcell pedig egyet, míg Buzás Zoltán és Klucsár Péter nyeretlen maradt.
A Váci Reménység három hét múlva a listavezető Komlóhoz utazik.

Az Érden játszó nagytétényi gárda ellen fölényes győzelemmel javított helyzetén NB II-es futsal együttesünk. A sereghajtó hazaiakkal szemben a mieink az első félidőben öt alkalommal találtak a kapuba. A szünet után 6-0 és 13-1 után sikerült csak az ellenfélnek gólt szerezni, miközben a váciak futószalagon gyártották a találatokat és végül 14-2-re győztek.
A szépszámú gól közül Rottek Péter néggyel volt a legeredményesebb, Styevkó Gábor három alkalommal talált a kapuba, Bohony Bálint, Hirt Gergely és Kiss Máté kétszer-kétszer volt eredményes, míg Englóner Krisztián nevéhez egy találat fűződik.
A Váci Futsal SE legközelebb pénteken Budapesten, a nevével ellentétben igen gyengécske Dream Team-hez látogat.

E hét péntekjén kezdi meg az egészséges életmód propagálását célzó országjáró sorozatát Schirilla György. Tervei szerint február 8-án Budapesten az Orczy-kert tavát ússza át, majd több vidéki városban is bemutatja extrém tudását. Február 10-én a dunakeszi révnél délután kettőkor ereszkedik a Dunába, majd az elképzelések szerint a hónap 23. napján hasonló időpontban a váci Duna-szakaszon köszönthetik az érdeklődők.