Posted by NAT
csütörtök 18 április 2013 - 09:28:31

A Bronzéremért játszhatnak a női kézilabda élvonalban szereplő váci kézilabdázónők.
Döntetlennel zárt és a 7. helyen fejezte be a másodosztályú bajnokságot a város futsal gárdája.

Főként a második félidőben remekül küzdve, tisztes vereséggel zárta a Győr elleni bajnoki elődöntő páros csatáját a váci együttes: a végeredmény Váci NKSE – Győr 20-30, 8-16-os első félidő után.
Tétmérkőzésen itt mutatkozott be a mieink kispadján a pontvadászat végéig felnőtt edzői feladatokkal is megbízott utánpótlás tréner, Ottó Katalin.
Az első tíz percben a váciak vezettek, ám a folytatásban kétszer is ötgólos sorozatot lőtt a vendégcsapat, a szünet előtt pedig már tíz találatnyi előnye volt. Ekkor a mieink dobtak öt gólt zsinórban, így a mérkőzés záró perceiben csak szűk különbség volt a csapatok között.
A Vácból ezúttal is Klivinyi Kinga szerezte a legtöbb találatot, szám szerint kilencet. Rajta kívül Fülöp Andrea és a fiatal Hámori Konszuéla teljesítménye emelkedett ki az amúgy jól helytálló váciaknál.
A bronzéremért a mieink az Érddel találkoznak: először április 20-án idegenben, majd április 27-én este hatkor a váci sportcsarnokban.

Izgalmas, kemény küzdelemben döntetlennel fejezte be az idei NB II-es bajnokságot a Váci Futsal SE. A mieink a záró körben hazai pályán mérkőzhettek meg a műegyetemisták ellen.

Az óvatos kezdést követően a nyolcadik percben Benkó Bence révén a váciak szereztek előnyt, amelyet hat perc múlva Farkas Krisztiánnak sikerült megdupláznia. Erősítettek a fővárosiak majd a 18. percben ki is egyenlítettek. Ám a második kapott gólt követően Styevkó Gábornak csupán pár másodperc kellett az ismételt hazai találathoz, mellyel a félidőre 3-2-es vezetéssel mehettek a hazaiak.
A második félidőben nagy küzdelem alakult ki, felváltva voltak veszélybe a kapuk. Sajnos, hat perccel a vége előtt a vendégek újra egyenlítettek és a 3-3-as állás már nem változott a lefújásig.
A Váci Futsal SE 36 pontot gyűjtött össze 11 győzelemmel, 3 döntetlennel és 10 vereséggel, így a 13 csapatos mezőny közepén zárta a bajnokságot.

Friss sporthírekkel legközelebb pénteken jelentkezem, én megköszönöm a figyelmüket, viszontlátásra!