Posted by webV
kedd 30 június 2015 - 08:33:21

Játék nélkül nyerte meg utolsó bajnoki mérkőzését a váci vízilabda együttes.

A Váci KSE második csapata lett a megye legjobbja.

Múlt héten került megrendezésre az OB II-es férfi vízilabda bajnokság utolsó fordulója. A váci együttes szerdán Gyöngyösre utazott, ahol az alsóházi rájátszásban a Kanizsaiak ellen szerepeltek volna a 21-25. helyért vívandó küzdelemben. Az ellenfél pólósai azonban nem tudtak kiállni, hiszen a lerobbant járművük miatt meg sem érkeztek a helyszínre. A szabályok szerint így a mieink nyerték a mérkőzést 5:0-ra. Szombaton még négy csapat volt érdekelt az alsóházi rájátszásban, így ennek fényében a váciak a 4. helyen végeztek két győzelemmel és két vereséggel.

Sorozatban harmadszor küzdhettek meg a Pest Megyei Bajnokság kupájáért a
Váci KSE második csapatának játékosai. A mieink Mogyoródon vívták meg a döntőt a rivális domonyiak ellen. Az első félidő nem hozott gólzáport a váciak számára, ám a szünetre mégis ők mehettek minimális előnnyel. A folytatásban csapatunk 4 gólos fölényt szerzett, melyet leküzdeni már nem, csak lefaragni tudtak az ellenfél kézilabdázói. A mérkőzést végül 20-18-ra a Váci KSE II nyerte, így triplázott, mint megyebajnok.