Posted by webV
péntek 04 szeptember 2015 - 16:39:30

Döntetlen a Váci KSE első hazai találkozóján.

Győzelemmel indított az Ipress Center-Vác.

A Váci KSE szeptember másodikán játszotta le az első hazai mérkőzését az idei elsőosztályú bajnokságban a Cegléd ellen. A hazai gárda gyengén kezdte a találkozót, mivel már a kezdésnél beragadt és mondhatni futott az eredmény után. A javításra szerencsére nem kellett sokat várni, mivel a félidőben már 17-17 volt az állás. A folytatásban sokat javult a váciak játéka, a győzelemhez azonban kevésnek bizonyult, így végül 29:29-es döntetlennel zártak a Cegléd ellen.
A mieink nem pihenhetnek sokáig, ugyanis a szoros bajnoki menetrend miatt szeptember ötödikén már Orosházán lépnek pályára.

Szeptember másodikán az Ipress Center-Vác is megkezdte bajnoki szereplését idegenben az Érd csapata ellen. A váci hölgyek jobban kezdték a mérkőzést és már korán előnyhöz jutottak, amit sikerült is megtartaniuk, így a félidőben 6-9 volt az állás. A folytatásban is hasonlóan jól szerepeltek a mieink, így egy magabiztos győzelmet tudtak aratni. A végeredmény Érd - Ipress Center-Vác: 16:18.
A szeptember ötödikén 18 órakor megrendezésre kerülő első hazai mérkőzésükre tehát győzelemmel hangolhatnak női kézilabdázóink.